سرویس سیاسی | کد خبر: 29409
تاریخ انتشار: 1397/03/24 - 09:48:48

معاون استاندار تاکید کرد:

اولویت‌های پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان مشخص شود

اولویت‌های پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان مشخص شود,

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی گفت: اولویت‌های مهم و جامع طرح‌های پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان مشخص شود.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، مجید پورعیسی در دومین کارگروه تخصصی آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان اظهار داشت: ضمن مشخص شدن طرح‌های مهم پژوهشی، این امر باید در یک بازه زمانی کوتاه مدت نیز به اتمام برسد تا شاهد اثرگذاری خروجی آن در حل مشکلات و آسیب‌های استان باشیم.
وی با تاکید بر این که صد درصد اعتبارات پژوهشی دستگاه‌های اجرایی باید جذب شود، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی استان تا پایان تیرماه آینده فرصت دارند تا اولویت‌های پژوهشی خود را به دبیرخانه کارگروه اعلام کنند.
پورعیسی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی که بیشترین طرح‌های پژوهشی را می‌توانند ارائه دهند، معرفی شوند تا پژوهش‌های کاربردی و مهمی را به سرانجام برسانند، خواستار مشخص شدن سیاست های کمیسیون آموزش توسط دستگاه‌های اجرایی فعال در حوزه آموزش شد.
گفتنی است؛ بررسی طرح‌های پژوهشی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری (تصویب طرح‌های بررسی شیوع اختلال افسردگی و پیشگیری از ضرب‌وجرح و خشونت)، بررسی اولویت‌های پژوهشی دستگاه‌های اجرایی و گزارش هزینه کرد اعتبارات پژوهشی دستگاه‌های اجرایی در سال 96 از اهم دستور کارهای این جلسه بود.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.