سرویس اجتماعی | کد خبر: 29411
تاریخ انتشار: 1397/03/24 - 09:57:40

۹۰ درصد اجرای طرح فاضلاب در شهرک فرهنگیان انجام ‌شده است

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گفت: تاکنون ۹۰ درصد از پروسه اجرای طرح فاضلاب در شهرک فرهنگیان بجنورد انجام‌شده است و در صورت همکاری شهرداری و صدور مجوزهای حفاری جهت نصب انشعابات فاضلاب این امکان وجود دارد که تا ۶ ماه آینده تمامی ساکنین شهرک فرهنگیان از خدمات جمع‌آوری فاضلاب برخوردار شوند.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، غلامحسین ساقی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: طی امسال اولویت و تمرکز اصلی شرکت آب و فاضلاب استان بر اجرای طرح فاضلاب است که در حال حاضر اجرای طرح فاضلاب در 4 شهر بجنورد، شیروان، اسفراین و آشخانه در حال اجرا است.

 ساقی اظهار داشت: اجرای طرح فاضلاب در شهر اسفراین 90 درصد، تصفیه‌خانه شهر شیروان 60 درصد، آشخانه 50 درصد و بجنورد 48.5 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود: اعتبارات خوبی در سال 96 برای اجرای طرح فاضلاب شهرهای استان اختصاص یافته است و مشکل اعتبار و پیمانکار نداریم و در مرکز استان نیز مشکل برای اجرای طرح فاضلاب وجود ندارد و تنها دلیل کند بودن عملیات اجرای طرح فاضلاب در شهر بجنورد عدم صدور مجوزهای حفاری از سوی شهرداری مرکز استان است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گفت: یکی از برنامه‌ها در سال 97 واگذاری و نصب 10 هزار فقره انشعاب فاضلاب در شهرهای بجنورد، شیروان، اسفراین و آشخانه است.

وی اظهار داشت: از این تعداد 4 هزار فقره انشعاب فاضلاب در شهرستان بجنورد، 3 هزار و 500 فقره در شهرستان شیروان، هزار فقره در شهرستان اسفراین و هزار و 500 فقره در شهرستان مانه و سملقان پیش‌بینی شده است.

انتهای خبر/ اتفاقیه

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.