سرویس ورزشی | کد خبر: 29436
تاریخ انتشار: 1397/03/27 - 10:55:39

حضور نمایندگان استان در رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کشور

تیم دوومیدانی خراسان شمالی به مسابقات قهرمانی دوومیدانی کشور اعزام شد.
حضور نمایندگان استان در رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کشور,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، دبیر هیئت دوومیدانی خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در این رقابت‌ها 4 نماینده از خراسان شمالی در ماده ۲۰۰ و ۴۰۰ متر، ۵ هزار و ۱۰ هزار متر، پرتاب وزنه و نیزه به رقابت با حریفان می‌پردازند.

علی‌اصغر صابری افزود: مرتضی احمدی در ماده ۲۰۰ و ۴۰۰ متر، علی‌اکبر یزدانپور در ماده ۵ هزار و ۱۰ هزار متر، امیرحسین ماماقانی در پرتاب وزنه و رضا ربانی در ماده پرتاب نیزه به این مسابقه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه رضا شریعت نیا مربی و سرپرستی تیم را بر عهده دارند به نتایج ششمین دوره مسابقات دوومیدانی باشگاه‌ها و دسته‌جات آزاد استان اشاره داشت و افزود: این مسابقات در محل استادیوم ۱۹ مهر بجنورد پیگیری شد.

به گفته وی در ماده 200 متر مرتضی احمدی، امیر اکبرزاده و حسین افروزی به ترتیب نتایج نخست تا سوم را به خود اختصاص دادند.

وی افزود: در ماده 800 متر نیز رضا علی‌آبادی قهرمان، رضا ربانی و آرمین رحیمی نیز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

صابری اظهار داشت: در ماده 3 هزار متر علی‌اکبر یزدانپور، حسن حسن‌زاده و رضا علی‌آبادی عناوین نخست تا سوم را از آن خود کردند.

به گفته وی در پرش طول علی سیدی، مجتبی کیوان و امیر اکبرزاده، در پرتاب وزنه امیرحسین ماماقانی، یونس پیکرستان و سجاد صحرانورد، در پرتاب نیزه رضا ربانی، یونس کاظمی و امیرحسین ماماقانی عناوین نخست تا سوم را به خود اختصاص دادند.

به گفته وی در رده سنی پیشکسوتان نیز در ماده دوی ۳ هزار متر محمد اشراقی، رضا صدقی و مسلم حاتمی، در پرتاب نیزه ابراهیم ملکی، محمدرضا شریعت نیا و یاور قدیمی، در دوی ۲۰۰ متر شهروز شاد روز، ابراهیم ملکی و محمد اشراقی، در ماده ۴*۱۰۰ متر امدادی نیز تیم پیرایش رخ، تیم شیروان و تیم پدیده ماهان به ترتیب در جایگاه نخست تا سوم ایستادند.

وی به نتایج ششمین دوره مسابقات  دوومیدانی باشگاه‌ها و دسته‌جات آزاد استان در بخش بانوان اشاره و اظهار داشت:در ماده 200متر آیدا سعادتی اول،زهره رحمتی دوم و آتوسا نظرزاده سوم شد.

به گفته وی در ماده 800 متر ستایش یزدانی،فاطمه قوینانلویی و مهین علی پور به ترتیب نتایج نخست تا سوم را به خود اختصاص دادند.در ماده3 هزار متر آرزو حیدری قهرمان،ستایش یزدانی نایب‌قهرمان و شبنم سعادت در جایگاه سوم ایستاد.

دبیر هیئت دوومیدانی خراسان شمالی  افزود: در ماده پرش طول مریم رضایی ،الهام آقایی و راضیه ولی پور در پرتاب وزنه آرزو کمالی نژاد ،آسیه شجاعی و مهربان دلاوری ،در پرتاب نیزه مینا شجاعی ،فاطمه کاظمی و مریم نامور به ترتیب عناوین نخست تا سوم را از آن خود کردند.

صابری تصریح داشت: در ماده ۴*۱۰۰متر امدادی تیم دوان چوب بجنورد ،تیم شیروان و تیم پیام نور مقام‌های نخست تا سوم را به خود اختصاص دادند.

لازم به ذکر است در پایان این رقابت‌ها به ترتیب تیم‌های دوان چوب بجنورد، تیم طوفان بجنورد

و تیم شیروان صاحب عناوین اول تا سوم شدند.

انتهای خبر/ وحدانی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.