سرویس بین المللی | کد خبر: 29443
تاریخ انتشار: 1397/03/27 - 16:42:43

کنایه‌ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به لیونل مسی بخاطر از دست دادن پنالتی!

پس از آنکه ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین ضربه پنالتی این تیم در برابر ایسلند را از دست داد، آویگدور لیبرمن با انتشار پیامی توئیتری به این موضوع واکنش نشان داد.
کنایه‌ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به لیونل مسی بخاطر از دست دادن پنالتی!,
به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در اظهاراتی این مطلب را القاء کرد که لیونل مسی، ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین از آن جهت نتوانست ضربه پنالتی این تیم در برابر ایسلند را به گل تبدیل کند که آرژانتین در لحظه آخر از بازی تدارکاتی در برابر تیم رژیم صهیونیستی انصراف داده بود.
 
لیبرمن در توییتر خود نوشت: «در بازی آرژانتین در برابر ایسلند ما دیدیم که مسی چه قدر به بازی تدارکاتی در برابر اسرائیل نیاز داشت.» مسی در بازی روز شنبه برابر ایسلند نتوانست ضربه پنالتی را به گل تبدیل کند و در نهایت نیز این بازی با نتیجه یک بر یک مساوی به پایان رسید. مسی در دقیقه 64 نتوانست ضربه پنالتی را به گل تبدیل کند وهانس هالدورسون دروازه بان ایسلند ضربه وی را مهار کرد.
 
بازی تدارکاتی اسرائیل با آرژانتین قرار بود در حیفا برگزار شود ولی اسرائیلی ها در لحظه آخر محل برگزاری بازی را به قدس تغییر دادند. این امر باعث شد فلسطینی ها شدیدا به این اقدام اعتراض کنند و آرژانتین نیز در نهایت این بازی دوستانه را لغو کرد.
 
لیبرمن همچنین از جزیره کوچک ایسلند به سبب عملکرد «بزرگ» تیم ملی این کشور تمجید کرد.
 
احمد الطیبی، نماینده عرب پارلمان اسرائیل نیز در نظرسنجی این سوال را مطرح کرد «بعد از اینکه امروز مسی ضربه پنالتی را از دست داد چه کسی از همه شادتر شد؟» جواب هایی که وی بر سوال خود ارائه کرده بود عبارت بود از کریستیانو رونالدو، رقیب دیرین مسی در تیم ملی پرتغال و میری رگو (Miri Regev) وزیر فرهنگ اسرائیل که با تصمیم خود برای انتقال محل بازی تدارکاتی با آرژانتین از حیفا به قدس باعث سیاسی شدن مسئله شده بود.
 
انتهای پیام/

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.