سرویس اجتماعی | کد خبر: 29449
تاریخ انتشار: 1397/03/28 - 10:54:08

آغاز طرح نظارت بر عملکرد واحدهای طراحی و مونتاژ آسانسور در استان

معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: طرح بازدید اعضای کارگروه نظارت بر عملکرد واحدهای طراحی و مونتاژ آسانسور در سطح استان خراسان شمالی آغاز شد.
آغاز طرح نظارت بر عملکرد واحدهای طراحی و مونتاژ آسانسور در استان,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، قلی پور در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان این مطلب افزود: در راستای افزایش کیفیت، ایمنی و رضایت مصرف‌کنندگان و ساماندهی و ارتقاء صنعت آسانسور در استان و در ادامه بازدیدهای سال قبل کارگروه نظارت بر عملکرد واحدهای طراحی و مونتاژ آسانسور، در سال جاری نیز نظارت کارگروه مذکور تداوم یافت.

قلی پور اظهار داشت: این کارگروه که متشکل از نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره کل راه و شهرسازی، اداره کل استاندارد و اتحادیه صنف شرکت‌های فنی مشاوره‌ای و خدمات رایانه است، وظیفه نظارت بر صحت امور انجام‌شده توسط واحدهای طراحی و مونتاژ آسانسور و ارائه گزارشات مربوط به تخلفات احتمالی به مراجع ذی‌ربط را بر عهده دارد.

وی افزود: طی این بازدیدها از دفاتر، قراردادها، تعدادی از آسانسورهای نصب‌شده و... توسط اعضای کارگروه بازدید به عمل می‌آید.

معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از ابطال تعدادی از پروانه‌های شرکت‌ها در سال‌های گذشته خبر داد و اعلام نمود که شرکت‌هایی که پروانه آن‌ها ابطال‌شده مجاز به عقد قرارداد و نصب و راه‌اندازی آسانسور نبوده و از هم استانی‌های عزیز درخواست نمود به دلیل ابطال پروانه و عدم توان اخذ استاندارد آسانسور توسط این شرکت‌ها ، از عقد قرارداد با شرکت‌های یادشده خودداری نمایند.

همچنین وی افزود لیست واحدهای طراحی و مونتاژ آسانسور دارای پروانه معتبر در پرتال این سازمان به آدرس WWW.nkh.mimt.gov.ir موجود است و درخواست نمود قبل از عقد قرارداد نصب آسانسور به این پرتال مراجعه و از اعتبار پروانه فعالیت شرکت اطمینان حاصل کنند.

انتهای خبر/ آقایی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.