نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 29469
تاریخ انتشار: 1397/03/29 - 09:42:25

عزیزی مطرح کرد:

نقش تأثیر سازمان‌های مردم‌نهاد در امور کشور

نقش تأثیر سازمان‌های مردم‌نهاد در امور کشور,

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی آمادگی دارد تا با توجه به درخواست‌های سازمان‌های مردم‌نهاد خلأها یا ایرادهای قانونی موجود در این حوزه را رفع کنند.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، دکتر عبدالرضا عزیزی در برنامه هاشور با موضوع بررسی انجمن‌های ترک و کاهش اعتیاد و مسائل و چالش‌ها که از شبکه رادیویی گفت‌وگو روی آنتن رفت با اشاره به این‌که سازمان‌های مردم‌نهاد نقش مؤثری را در تمامی امورات کشور دارند، گفت: در شرایط رفع معضل در امورات مختلف هنگامی‌که مردم به‌صورت مستقیم مشغول به فعالیت شوند میزان رضایت اجتماعی بالا رفته و کارها بهتر و بیشتر پیش می‌روند.
وی با اشاره به نقش مهم مردم در پیشگیری از بروز و رشد اعتیاد در کشور، اظهار داشت: همان‌طوری که آحاد مردم می‌توانند در پیشگیری از بروز اعتیاد مؤثر باشند، درروند درمان یک فرد معتاد نیز تأثیر بسزایی را دارند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم ایجاد نگاه‌های اجتماعی به درمان اعتیاد، عنوان کرد: نگاه اجتماعی مسئولان مختلف به موضوع اعتیاد خارج از نگاه‌های نظامی جای تقدیر و تشکر بسیار دارد.
وی با تأکید بر این‌که پیشگیری مقدم بر درمان است، تصریح کرد: بدون شک هزینه‌های پیشگیری از بروز اعتیاد یک‌سوم از هزینه‌هایی است که برای درمان اعتیاد نیاز داریم.
عزیزی همچنین در ادامه اضافه کرد: در هنگام بروز حساسیت و آلرژی برای انسان علم پزشکی علاوه بر تولید قرص ضد حساسیت می‌کوشد تا منشأ و منبع ایجاد آلرژی را از بین ببرد، بر همین اساس در موضوعات اجتماعی درمان باید از طریق نابودسازی ماده حساسیت‌زا پیگیری شود.
وی با اشاره به این‌که سازمان‌های مردم‌نهاد باید موردحمایت دولت و مجلس قرار بگیرند، عنوان کرد: کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی آمادگی دارد تا با توجه به درخواست‌های سازمان‌های مردم‌نهاد خلأها یا ایرادهای قانونی موجود در این حوزه را رفع کند.
وی با بیان این‌که قانون همواره باید به نفع مردم باشد، اظهار داشت: بدون شک اگر یک قانون به نفع مردم ایران نباشد سریعاً باید از لیست قوانین کشور حذف شود.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.