نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 29470
تاریخ انتشار: 1397/03/29 - 09:47:25

معاون امور عمرانی استاندار تأکید کرد:

بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت بنیاد خیریه نورآوران سلامت

بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت بنیاد خیریه نورآوران سلامت,

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی در نشست هماهنگی طرح نورآوران سلامت استان بر بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت این بنیاد خیریه برای ارتقای سلامت جامعه در حوزه‌های دندان‌پزشکی و چشم‌پزشکی تأکید کرد.

رضا رجب‌زاده در این نشست اظهار داشت: خدمت‌رسانی در حوزه سلامت از طریق بنیاد خیریه نورآوران سلامت فرصتی مغتنم برای مردم به‌ویژه ساکنان مناطق محروم است که باید با فراهم‌سازی تمهیدات لازم این کار به بهترین نحو ممکن پیگیری شود.
وی افزود: افزایش تعامل بین دستگاهی برای تأمین زیرساخت‌های موردنیاز مانند آب، برق، مخابرات، آماده‌سازی مهمان‌سرا و... برای استقرار دندان‌پزشکان و چشم‌پزشکان و نصب امکانات و تجهیزات پزشکی الزامی است.
وی تصریح کرد: از مدیران دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط می‌خواهم حداکثر مساعدت و همکاری خود را در تأمین امکانات و پشتیبانی مالی موردنیاز داشته باشند.
گفتنی است؛ طرح نورآوران سلامت برای نخستین بار در خراسان شمالی در روستای عشق‌آباد شهرستان مانه و سلمقان در سال 1393و برای دومین بار در بخش سرحد شهرستان شیروان در سال 1396 اجرا شد. سومین دوره این طرح از دوم تیرماه سال جاری به مدت 75 روز در بخش بام و صفی آباد شهرستان اسفراین اجرا خواهد شد.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.