نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 29475
تاریخ انتشار: 1397/03/29 - 10:08:07

سرمایه‌گذار چینی از سرمایه‌گذاری در بجنورد استقبال کرد

شهردار بجنورد با اشاره به حضور سرمایه‌گذار چینی در مرکز استان گفت: این سرمایه‌گذار برای اجرای طرح‌های مختلف در این خطه از کشور استقبال و اعلام آمادگی کرد.
سرمایه‌گذار چینی از سرمایه‌گذاری در بجنورد استقبال کرد,

روح ا... براتیان در گفت‌وگو با ایرنا با بیان اینکه فرصت‌های سرمایه‌گذاری بجنورد در یک بسته به آقای لی، سرمایه‌گذار چینی ارائه شده است اظهار داشت: سرمایه‌گذاری در طرح‌های مربوط به مدیریت شهری ازجمله پیشنهادهای ما به این سرمایه‌گذار است.

وی تصریح کرد: بخش خصوصی می‌تواند در بخش حمل‌ونقل عمومی وارد عرصه سرمایه‌گذاری شود و ما آمادگی داریم این بخش را تا 30 سال آتی به بخش خصوصی واگذار کنیم.
شهردار بجنورد با تأکید بر اینکه سرمایه‌گذاری در بخش حمل‌ونقل سودآوری خوبی دارد گفت: این سرمایه‌گذاری می‌تواند به‌عنوان سرمایه‌گذاری پایدار برای بخش خصوصی موردتوجه باشد.
وی افزود: حمل‌ونقل عمومی شهرداری بجنورد اکنون تنها 10.5 درصد از جابه‌جایی‌های این شهر را تحت پوشش خدمات خود دارد و سالانه 6 میلیارد ریال درآمد دارد که اگر میزان پوشش این خدمات به 50 درصد ارتقا یابد درآمدهای حاصل از آن به 30 میلیارد ریال هم قابل‌افزایش است.
براتیان خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های خوب و مناسبی برای سرمایه‌گذاری درزمینهٔ‌های توریستی و گردشگری در بجنورد وجود دارد و به‌عنوان‌مثال بوستان پلنگ دره، یکی از ظرفیت‌ها برای اجرای طرح‌های ورزش‌های آبی، صخره‌ای، تله کابین و هتل سالن است.
شهردار بجنورد گفت: آقای لی، سرمایه‌گذار چین اعلام کرده که با همتای چینی خود که شرکت‌های مختلفی توریستی دارد، برای سرمایه‌گذاری درزمینه جهانگردی رایزنی خواهد کرد.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.