نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 29477
تاریخ انتشار: 1397/03/29 - 10:23:42

برگزاری جشنواره زیبایی اسب اصیل ترکمن با حضور داوران خارجی

خردادماه سال گذشته چهاردهمین دوره جشنواره اسب اصیل ترکمن با حضور 153 سر اسب برگزار شد و تیرماه سال جاری نیز میزبان پانزدهمین جشنواره زیبایی اسب اصیل ترکمن با حضور دو داور خارجی هستیم.
برگزاری جشنواره زیبایی اسب اصیل ترکمن با حضور داوران خارجی,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، رئیس هیئت سوارکاری خراسان شمالی گفت: بوستان ملی بش قارداش روز جمعه 8 تیرماه میزبان پانزدهمین دوره این جشنواره است که ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۵ الی ۲۰ در محل بوستان برگزار می‌شود.

علی مبارکی اظهار داشت: یکی از داوران حاضر در این جشنواره عضو کمیته استقامت فدراسیون جهانی سوارکاری است که با حضور وی  دوره آموزشی کلاس استقامت برای علاقه‌مندان برگزار می‌شود.

مبارکی از ایجاد شور و هیجان در بین علاقه‌مندان خبر داد و گفت: پیش از برگزاری جشنواره، حراج فروش اسب برگزار خواهد شد.

به گفته وی با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده از سوی فدراسیون سوارکاری کشور این رقابت‌ها با حضور دو داور خارجی از کشورهای جمهوری چک و روسیه برگزار و اسب‌های اصیل ترکمن در ۱۰ گروه به رقابت زیبایی خود با یکدیگر می‌پردازند.

 وی در ادامه به جوایز تدارک دیده‌شده برای این دوره از رقابت زیبایی اسب اصیل ترکمن اشاره کرد و گفت: در هر گروه به ترتیب به رده‌های اول تا سوم مبالغ سه، دو و یک‌میلیون تومان جایزه نقدی و جوایز غیر نقدی دیگری نیز از سوی حامیان مالی داده می‌شود که مجموعاً در هر گروه هشت میلیون تومان جایزه اهدا و درمجموع ۱۰ گروه بالغ‌بر ۸۰ میلیون تومان هزینه جوایز اسب‌های برتر می‌شود.

انتهای خبر/ وحدانی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.