نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 29492
تاریخ انتشار: 1397/03/30 - 09:31:25

تأکید معاون امور عمرانی استاندار:

پروژه‌های به خواب‌رفته استان احیا می‌شود

پروژه‌های به خواب‌رفته استان احیا می‌شود,

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی با اشاره به همیاری و نقش مؤثر اداره کل راه و شهرسازی استان در امور عمرانی گفت: پروژه‌های عمرانی متوقف مانده در استان احیا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، رضا رجب‌زاده در نشست با مدیرکل راه و شهرسازی استان اظهار داشت: باید با همفکری یکدیگر بتوانیم پروژه‌هایی که به دلایل مختلف متوقف مانده است را پیگیری و این پروژه‌ها را احیا کنیم.

وی با تأکید بر به سرانجام رساندن این پروژه‌ها، عنوان کرد: برای تحقق این امر، ما پای‌کار هستیم و هر موقع لازم به بازدید میدانی باشد انجام خواهیم داد.

وی به موضوع راه به‌عنوان محور توسعه اشاره کرد و افزود: همه کارها باید با استدلال قوی صورت بگیرد چراکه باید با کار کارشناسی قوی و مشاورین خوب و ذیصلاح کارها را جلو ببریم.

 

وجود 2500 کیلومتر راه روستایی آسفالت نشده در استان

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی نیز در این نشست به ارائه گزارش مختصری از عملکرد اداره کل پرداخت و افزود: 2500 کیلومتر راه روستایی آسفالت نشده در استان داریم و 650 کیلومتر در دست اجرا داریم که طی سه سال گذشته سالانه به‌طور متوسط 200 میلیارد ریال تخصیص داشتیم و امیدواریم بتوانیم مبلغ تخصیص اعتبار را در استان افزایش دهیم.

مصطفی‌زاده اظهار داشت: تنوع کار در راه و شهرسازی استان بسیار بالاست اعم از راه، مسکن، بازآفرینی شهری، شهرسازی، ایمنی راه، حقوقی و املاک و... و چیزی که باعث حرکت آرام پروژه‌های عمرانی شده مبالغ اعتباری ناچیزی است که تخصیص پیدا می‌کند.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.