نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس حوادث | کد خبر: 29500
تاریخ انتشار: 1397/03/30 - 10:21:31

دست کلاه‌برداران میلیاردی در خراسان شمالی رو شد

جانشین فرمانده انتظامی استان از انهدام باند 3 نفره کلاه‌برداران حرفه‌ای با 3 میلیارد و 500 میلیون ریال کلاه‌برداری در استان خبر داد.
دست کلاه‌برداران میلیاردی در خراسان شمالی رو شد,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین بدری گفت: در پی اعلام 22 مورد شکایت مبنی بر اینکه افرادی با ترفندهای مختلف اقدام به کلاه‌برداری از شهروندان و ایجاد ناامنی در سطح استان شده‌اند، بلافاصله مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاه‌برداری تحقیقات خود را در این زمینه شروع کردند.

وی با اشاره به اینکه نهایتاً مأموران بعد از تلاش‌های شبانه‌روزی و بررسی اظهارات شاکیان محل اختفای این باند حرفه‌ای و سابقه‌دار را شناسایی کردند، افزود: خوشبختانه در یک اقدام غافلگیرانه مأموران موفق شدند اعضای اصلی این باند حرفه‌ای که 3 نفر بودند را دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال نمایند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی‌های به‌عمل‌آمده بعد از مواجه با مستندات مربوطه به بزه انتسابی اعتراف کردند، خاطرنشان کرد: این افراد که سابقه‌دار نیز بودند با ترفندهایی از قبیل جعل امضاء و صدور چک‌های جعلی اقدام به کلاه‌برداری به ارزش 3 میلیارد و 500 میلیون ریال از شهروندان کرده بودند.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.