نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 29527
تاریخ انتشار: 1397/04/02 - 11:08:48

معاون امور اقتصادی وزیر کشور در بجنورد:

شهرک‌های صنعتی غیرفعال در خراسان شمالی شناسایی شوند

شهرک‌های صنعتی غیرفعال در خراسان شمالی شناسایی شوند,

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور گفت: تمام شهرک‌های غیرفعال و بدون درآمد در خراسان شمالی شناسایی و تعیین تکلیف شوند.

بابک دین‌پرست در جلسه نشست سرمایه گزاری و بازرگانی خراسان شمالی با بیان اینکه مشکلات بخش خصوصی در سفرهای استانی رسیدگی می‌شود، اظهار داشت:دولت از واحدهای تولیدی و بخش خصوصی در چارچوب قوانین و مقررات حمایت می‌کند و در سفرهای استانی شنوای مشکلات این بخش و پیگیر مشکلات این واحدها هستیم.

دین‌پرست تصریح کرد: کم‌کاری و سهل‌انگاری در حمایت از واحدهای تولیدی و بخش خصوصی به‌هیچ‌عنوان قابل‌قبول نیست.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین مأموریت ما در سفر به استان‌های مختلف شناسایی قوانین مزاحم است که مانع از فعالیت اقتصادی و تولیدی است، افزود: پیشرفت و توسعه یک استان درگرو هم‌نوایی و هم‌گرایی بین مدیران استانی است و باید موانع جدی بر سر راه سرمایه‌گذاری برداشته شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور در بخش دیگر از سخنانش در خصوص پروژه‌های بلاتکلیف در استان که از بانک تسهیلات دریافت کرده‌اند، گفت: طرح‌ها و پروژه‌های بلاتکلیفی که از شبکه بانکی تسهیلات دریافت کرده‌اند و هم‌اکنون راکد هستند باید بررسی شوند.

انتهای خبر/ آقایی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.