نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس حوادث | کد خبر: 29587
تاریخ انتشار: 1397/04/05 - 12:25:47

انهدام باند کلاهبرداران حرفه‌ای با بیش از 160 میلیارد ریال کلاهبرداری در استان

فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای یک باند کلاهبرداران حرفه‌ای با 160 میلیارد و 500 میلیون ریال کلاهبرداری در استان خبر داد.

به گزارش اتفاقیه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام بیش از 15 مورد شکایت مبنی بر اینکه افرادی با استفاده از ترفندهای جعل امضاء، جعل سند، خریدهای صوری و... اقدام به کلاهبرداری از مردم و حتی شرکت‌های دولتی کرده‌اند و بلافاصله موضوع با جدیت تمام در دستور کار مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه با توجه به حساسیت موضوع مأموران اقدامات فنی و پلیس خود را بلافاصله شروع کردند، افزود: خوشبختانه در بررسی اظهارات شاکیان پرونده و همچنین تلاش شبانه‌روزی، مأموران موفق به شناسایی محل اختفای افراد موردنظر شدند که نهایتاً در یک اقدام غافلگیرانه تعداد 9 نفر از اعضای این باند حرفه‌ای دستگیر و بلافاصله به مقر انتظامی منتقل شدند.

این مقام ارشد انتظامی در استان ادامه داد: متهمان در تحقیقات به‌عمل‌آمده به 15 مورد کلاهبرداری به ارزش 160 میلیارد و 500 میلیون ریال از شهروندان و همچنین بعضی از شرکت‌های دولتی اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در پایان با تأکید بر اینکه متهمان بعد از تشکیل پرونده به همراه مستندات مربوطه برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند، خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است لذا اگر افرادی بخواهند به هر دلیل این امنیت و آرامش را مختل کنند با واکنش شدید و مقتدرانه پلیس روبرو خواهند شد.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.