نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس حوادث | کد خبر: 29597
تاریخ انتشار: 1397/04/06 - 12:29:01

بیش از ٢٠ مدیر از بازرسی کل استان هشدار گرفتند

بازرس کل خراسان شمالی گفت: سال گذشته بیش از ٢٠ مدیرکل خراسان شمالی به دلیل تخلفات و کم‌کاری انجام‌گرفته در دستگاه، از بازرسی کل استان هشدار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، احمد مهرپرور به مهر با بیان اینکه وظیفه بازرسی از ۱۷۴ اداره و نهاد را بر عهده داریم افزود: بازرسان اداره کل بازرسی خراسان شمالی همواره تلاش کرده‌اند ضمن رعایت همراهی با دستگاه‌های اداری به توان‌افزایی خود نیز بیفزایند.

بازرس کل خراسان شمالی تصریح کرد: بازرسی‌ها اداره کل بازرسی در دوره‌های ۴۵ روزه تا دوماهه است که تمام اسناد مالی دستگاه‌ها به‌نوبت بررسی می‌شود.

وی گفت: تاکنون ۶۰ مورد بازرسی از دستگاه‌های اجرایی و نهادها داشته‌ایم که ضمن تقدیر از همکاری دستگاه‌های اجرایی ۶۶ پرونده در اداره کل بازرسی تشکیل شد و ۸۰ نفر نیز در هیئت تخلف اداری محکومیت گرفته و ۲۶ پرونده پرسنل منجر به محکومیت شده است.

بازرس کل خراسان شمالی با اشاره به اینکه سال گذشته  بیش از ٢٠ مدیرکل خراسان شمالی به دلیل تخلفات و کم‌کاری انجام‌گرفته در دستگاه از بازرسی کل استان هشدار گرفته‌اند، گفت: هم‌اکنون ۲۱ پرونده در دستگاه قضای استان در جریان است.

انتهای پیام/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.