نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 29606
تاریخ انتشار: 1397/04/07 - 11:32:05

فرماندار شیروان تأکید کرد:

مطالبات مردم از راه‌های قانونی پیگیری شود

فرماندار شهرستان شیروان گفت: مطالبات مردم و اصناف مختلف باید از طریق قانونی و مراجع مربوطه پیگیری شود.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ،امین رضا مرآتی در نشست با روسای اتحادیه‌های اتاق اصناف شیروان افزود: دشمنان ایران و در رأس آن امریکا از طریق تشدید تحریم‌ها و  فشارهای اقتصادی قصد ایجاد درگیری و تنش‌های اجتماعی و بر هم زدن امنیت داخلی کشور را دارد.

وی با بیان اینکه ایجاد شکاف در وحدت و همدلی مردم و مسئولان از اهداف دشمن است، تصریح کرد: دشمنان  با تمام توان نوعی جنگ اقتصادی را علیه ایران آغاز کردند که در شرایط جنگ ملت‌ها با حفظ همبستگی با دشمنان خود می‌جنگند و ملت ایران هم در این جنگ آشکار با تقویت اتحاد و پرهیز از تنش‌های اجتماعی سیاسی با دشمنان خواهند جنگید.

وی با بیان اینکه مردم ایران قطعاً از این دام‌گستری دشمنان به‌خوبی عبور خواهند کرد گفت: مردم با هوشیاری و آگاهی کامل متوجه این استراتژی دشمنان هستند.

مرآتی تصریح کرد: امروز عده اندکی با ترغیب و تهدید کسبه سعی در تعطیل کردن اصناف و برهم زدن امنیت و نظم عمومی منطقه دارند که باید درایت کامل داشته باشیم تا به دام بازی‌های این‌گونه نیفتیم و اتحادیه‌ها در این زمینه باید ضمن آگاهی بخشی نظارت کامل داشته باشند.

فرماندار شیروان تصریح کرد: دست‌های پشت پرده به دنبال بر هم زدن بازار هستند تا به خواسته‌های نامشروع خود برسند و سرچشمه این حرکت‌ها در خارج از بازار است که باید مدیریت شود.

دادستان شهرستان شیروان نیز در این جلسه گفت: عده‌ای در تهران با توسل به ‌زور و تهدید تلاش می‌کنند بازاریان را مجبور به تعطیل کردن مغازه‌ها کنند که خوشبختانه این اقدام با هوشیاری کسبه و مردم خنثی شد.

اسماعیل ترکانلو افزود: خوشبختانه طی بازدیدی که از بازار شهرستان داشتیم موردی در این رابطه مشاهده نکردیم.

وی تصریح کرد: کسبه اعتراضات بجا و منطقی هم داشتند که متأسفانه بیشتر آن‌ها در حوزه اختیارات شهرستان نیست اما پیگیری خواهد شد. آنچه خیلی مهم است همه مردم، بازاریان و مسئولان باید تلاش کنند تا ثبات بازار حفظ شود.

انتهای خبر/ جواد حشمتی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.