نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 29633
تاریخ انتشار: 1397/04/10 - 09:20:16

نیروی انتظامی و دستگاه قضا، شئون اصلی حاکمیت دینی هستند

رئیس‌کل دادگستری استان با اشاره به اینکه قوه قضائیه و نیروی انتظامی، از شئون اصلی حاکمیت دینی هستند، گفت: قطعاً نیروی انتظامی در انجام عمده مأموریت‌های قوه قضائیه نقش تأثیرگذاری دارد.
نیروی انتظامی و دستگاه قضا، شئون اصلی حاکمیت دینی هستند,

به گزارش اتفاقیه به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری روز گذشته در دیدار با فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: شهید بهشتی انسان مظلومی بود، به‌طوری‌که هنوز هم بعد از گذشت سال‌ها، اندیشه‌های این شهید گران‌قدر مظلوم است.

وی با اشاره به اینکه روحیه شهید بهشتی باید در قوه قضائیه تزریق شود، افزود: تقویت روحیه جهادی در دستگاه قضا و نیروی انتظامی با توجه به رسالتی که دارند، واجب و ضروری است.

این مقام ارشد قضائی در استان با اشاره به اینکه هفته قوه قضائیه، هفته نیروی انتظامی هم هست، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی و دستگاه قضا خدمتگزاران مردم هستند و باید خدا را شاکر باشیم که این توفیق را نصیب ما کرده است.

رئیس‌کل دادگستری استان با اشاره به اینکه قوه قضائیه و نیروی انتظامی، از شئون اصلی حاکمیت دینی هستند، گفت: قطعاً نیروی انتظامی در انجام عمده مأموریت‌های قوه قضائیه نقش تأثیرگذاری دارد.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی نیز در ابتدای این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک هفته قوه قضائیه، اظهار داشت: عدالت و احقاق حق مردم درگرو خدمت صادقانه مسئولان قضائی است.

سردار علیرضا مظاهری با تأکید بر اینکه امروز مردم به دستگاه قضا و نیروی انتظامی نگاه مثبتی دارند، یادآور شد: با تعامل و همکاری تنگاتنگ ناجا و دستگاه قضائی امنیت جامعه محقق می‌شود و همچنین رضایتمندی مردم عزیز نیز افزایش می‌یابد.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی دستگاه قضائی را ملجأ و پناهگاه امن مردم دانست و گفت: امروز به برکت خون هزاران شهید گلگون‌کفن، امنیت بسیار مطلوبی در کشور وجود دارد، لذا باید با خدمت صادقانه به مردم راه شهدا را ادامه دهیم.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.