نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 29652
تاریخ انتشار: 1397/04/11 - 12:52:10

تأکید نماینده ولی‌فقیه در استان:

ارتباط مؤثر با جوانان اساس کار مدیران باشد

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌جمعه بجنورد، اظهار داشت: کشور باید جوانانه مدیریت شود تا از بتوانیم به‌سلامتی از بحران‌هایی که اخیراً به وجود آمده است گذر کنیم.
ارتباط مؤثر با جوانان اساس کار مدیران باشد,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ،آیت‌الله یعقوبی روز گذشته در دیدار با فعالان حوزه فضای مجازی استان، با اشاره به اصرار رهبری بر جوان‌گرایی و توجه بیشتر به آنان، افزود: بهترین راه برون‌رفت از مشکلات کشور، با توجه به سهل‌انگارهایی که برخی از دوستان به کار می‌گیرند و کارشکنی‌های دشمنان، استفاده از جوانان است.

وی در ادامه با اشاره به نقش مؤثر و سازنده جوانان در مدیریت کشور، در خصوص نقش فضای مجازی در جامعه امروز، خاطرنشان کرد: فضای مجازی می‌تواند بسیاری از تهاجمات دشمنان در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را خنثی کند و لازم است در این زمینه زیرساخت‌های لازم را برای جوانان فراهم کنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی افزود: فضای مجازی منبر جدیدی است که از آن می‌توان برای پیشبرد اهداف اسلام استفاده کرد و لازم است مبلغان دینی در این خصوص تبحرهای لازم را کسب کنند.

آیت‌الله یعقوبی تصریح کرد: تأثیر و بُرد فضای مجازی در جوامع بسیار زیاد است و نباید این موضوع دست‌کم گرفته شود.

وی افزود: جوانان متعهد به اسلام و انقلاب باید در فضای مجازی از همه عِده و عُده خود استفاده کنند و انرژی‌شان را متراکم کنند و با انسجام برای مقابله با توطئه‌های بدخواهان و دشمنان داخلی و خارجی برنامه‌ریزی دقیق داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی تأکید کرد: فضای مجازی، نیاز به ریل‌گذاری دارد و باید با برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند آینده آن را ترسیم کرد تا بتوانیم در مواجهه با تهاجم دشمنان مقابله‌به‌مثل کنیم.

وی افزود: با استفاده از فضای مجازی می‌توانیم راه‌ها را برای رسیدن به تمدن جهانی اسلامی هموار کنیم و با استفاده از این ابزار مدرن، بسیار راحت‌تر صدایمان را به دوردست‌ها خواهد رسید.

آیت‌الله یعقوبی بابیان این‌که دشمن درصدد کم‌رنگ کردن باورها و اعتقادات دینی جامعه است، افزود: دشمن می‌کوشد تا با از بین بردن غیرت در جوانان، امر به منکر را رواج و معروف‌ها را در جامعه کم‌رنگ کند.

وی از فعالان فضای مجازی خواست: فضای مجازی را با کادر سازی و لشکر گیری و به‌عنوان لشکر جند الله، در دست بگیرند و با سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی دقیق در مقابل جبهه مجازی دشمنان به پا خیزند.

وی افزود: دشمنان از ایرانی که نه بلکه از ایمان جوانان ایرانی هراس دارند و باید جوانان طوری عمل کنند تا دشمنان فرصت تعدی کردن به جامعه دینی و اسلامی را نداشته باشند.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.