نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 29653
تاریخ انتشار: 1397/04/11 - 13:24:45

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری خراسان شمالی مطرح کرد؛

معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری عمران شهری استان به سرمایه‌گذاران خارجی

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان شمالی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری عمران شهری استان را هدف اصلی سفر دو روزه تور سرمایه‌گذاران خارجی به استان طی امروز و فردا ذکر کرد.
معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری عمران شهری استان به سرمایه‌گذاران خارجی,

مجید درخشانی در این خصوص اظهار داشت: فرصت‌های سرمایه‌گذاری عمران شهری در زمینه‌های پسماند و انرژی‌های پاک، پارک‌های آبی و طراحی پارک و فضای سبز، راه‌اندازی و تجهیز شهربازی‌ها، زیرساخت‌ها و مبلمان شهری و هم‌چنین مباحثی مانند گردشگری به سرمایه‌گذاران خارجی معرفی خواهد شد.

وی با بیان این‌که بسته‌های سرمایه‌گذاری استان در حوزه عمران شهری آماده است، تصریح کرد: در گام نخست سرمایه‌گذاران خارجی به معرفی زمینه‌های کاری خود می‌پردازند سپس بازدیدی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان خواهند داشت و در روز دوم در مذاکره سرمایه‌گذاری خارجی و شرکت داخلی یا شهرداری با یکدیگر نشست خواهند داشت که نتایج آن ممکن است به عقد تفاهم‌نامه منجر شود.
وی ادامه داد: 15 شرکت خارجی از کشورهایی مانند ایتالیا، فرانسه، چین، آلمان، ترکیه و... در استان حضور خواهند یافت.
درخشانی در ادامه به برگزاری تالار مذاکرات سرمایه‌گذاری خارجی در روزهای 28 و 29 تیرماه سال جاری در شهر بجنورد هم اشاره داشت و افزود: این تالار سرمایه‌گذاری تنها محدود به حوزه عمران شهری نیست و با تأکید و پیگیری معاون اقتصادی استاندار و دستگاه‌های اجرایی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان در حوزه‌های صنعت، کشاورزی و گردشگری نیز به سرمایه‌گذاران خارجی معرفی خواهد شد.
وی اشاره داشت: مقدمات این حضور از 6 ماه گذشته با همکاری استانداری و شهرداری و با حمایت دکتر ندیم از خبرگان سرمایه‌گذاری شهری کشور فراهم‌شده و مدرسه سرمایه‌گذاری همراه این تیم با برگزاری کلاس‌های آموزشی استان را در تهیه و تدوین بسته‌های سرمایه‌گذاری یاری کرده است.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.