نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 29654
تاریخ انتشار: 1397/04/11 - 13:28:28

208 مورد تغییر کاربری اراضی در استان شناسایی شد

مدیرکل امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: 208 مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی سه ماه نخست امسال در این استان شناسایی شده است.
208 مورد تغییر کاربری اراضی در استان شناسایی شد,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، رضا جباران اظهار داشت: با توجه به قیمت بالای زمین در اراضی شهری 40 درصد تغییر غیرمجاز در بجنورد، 20 درصد شیروان، 20 درصد اسفراین و مابقی مربوط به سایر شهرستان‌های استان بوده است.
وی با بیان اینکه در این مدت 30 مورد تخریب بنای غیرمجاز به حکم دادستانی صورت گرفته است گفت: همچنین 66 مورد به دادگاه معرفی‌شده و 30 مورد قلع‌وقمع اجرا شده است.
جباران افزود: در سه ماه نخست سال جاری، برای ساخت‌وساز مردم در راستای کار کشاورزی که نیاز به ساخت ابنیه داشته‌اند 99 مورد موافقت‌نامه صادرشده و مجوز تغییر کاربری برای کارهای غیر کشاورز در این استان 40 مورد صادرشده است.
مدیرکل امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: هم‌اکنون هشت گشت حفظ کاربری در هشت شهرستان استان فعال است که در این مدت 50 هزار کیلومتر مسافت را طی کرده‌اند.
جباران افزود: انتظار می‌رود کشاورزانی که در زمین کشاورزی تغییر و تبدیل انجام می‌دهند به جهاد کشاورزی مراجعه کنند و یا با شماره 131 تماس بگیرد تا منجر به قلع‌وقمع نشود.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.