نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 29663
تاریخ انتشار: 1397/04/12 - 09:43:05

پیگیری لیگ بسکتبال بعد از وقفه یک‌ماهه

دو هفته تا پایان لیگ بسکتبال استان باقی‌مانده و هم‌اکنون با یک ماه وقفه رقابت‌ها از سر گرفته می‌شود. رئیس هیئت بسکتبال خراسان شمالی بابیان اینکه لیگ بسکتبال استان با وقفه ای یک‌ماهه که در ایام ماه رمضان ایجاد شد، فعالیت خود را برای رقابت در دو هفته پایانی آغاز کرده است اظهار داشت: در هفته شانزدهم لیگ استان تیم‌های دانشگاه بجنورد و مدارس کارن در محل خانه بسکتبال بجنورد، پایانی رو شرق و لوازم وزشی اندوان در محل سالن امید بجنورد و تیم‌های آلومینای جاجرم و دهکده مقاومت بسیج در محل مجموعه ورزشی آلومینا جاجرم در روزهای پنج‌شنبه و جمعه رقابت می‌کنند و تیم شیروان نیز این هفته استراحت است و بازی ندارد.
پیگیری لیگ بسکتبال بعد از وقفه یک‌ماهه,

مهدی غفوریان به تشریح عملکرد تیم‌ها در هفته پانزدهم اشاره و افزود: تیم هیئت بسکتبال شیروان با 10 بازی، 8 برد، 2 باخت و کسب 18 امتیاز در صدر جدول قرار دارد، دانشگاه بجنورد با 10 بازی، 7 برد، 3 باخت و امتیاز 17 در جایگاه دوم، تیم‌های لوازم ورزشی اندوان و پایا نیروی شرق با 10 بازی، 6 برد و 4 باخت و هر دو با کسب 16 امتیاز با تفاضل گل به ترتیب جایگاه سوم و چهارم جدول را به خود اختصاص داده‌اند.

وی ادامه داد: تیم مراکز و مدارس کارن بجنورد با 9 بازی، 6 برد و 3 باخت و کسب امتیاز 15 در جایگاه پنجم، دهکده مقاومت بسیج بجنورد با 11 بازی، 1 برد، 10 باخت و کسب امتیاز 12 در جایگاه ششم و آلومینا جاجرم با 10 بازی، 1 برد و 9 باخت و امتیاز 11 در جایگاه هفتم جدول رده‌بندی قرار دارد.

به گفته غفوریان در لیگ‌های استان 9 تیم شرکت‌کننده داریم، بازی‌ها در سطح بالایی برگزار می‌شود که دعوت از داوران سایر استان‌ها نیز برای بازی‌های حساس انجام‌شده است.

رئیس هیئت بسکتبال خراسان شمالی داشتن سالن اختصاصی را یکی از نقاط قوت این ورزش دانست و افزود: سالن سکوی پرتاب همه هیئت‌هاست که از زمان حضور مدیرکل جدید ورزش و جوانان کمبود سالن از بین رفت و خوشبختانه با این مشکل مواجه نیستیم بااین‌وجود حضور مسئولان در لیگ سبب دلگرمی و ایجاد انگیزه در بازیکنان می‌شود که این امر کمتر تا کنون رخ‌داده است.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.