نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 29676
تاریخ انتشار: 1397/04/13 - 10:33:07

دبیر تالار مذاکرات سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی:

۴۰ تفاهم‌نامه در تالار سرمایه‌گذاری خارجی منعقد شد

دبیر تالار مذاکرات سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی گفت: ۴۰ تفاهم‌نامه در تالار سرمایه‌گذاری خارجی
۴۰ تفاهم‌نامه در تالار سرمایه‌گذاری خارجی منعقد شد,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ؛ بین شرکت‌های داخلی و خارجی با شهرداری‌های استان منعقد شد.

بهمن جباری اظهار داشت: امضاء تفاهم‌نامه تالار سرمایه‌گذاری درزمینه های ساخت تله کابین، تله شیژ، پارک آبی در بوستان بابا امان و دو برابر، ساخت شهربازی و قطار شهری بین شهرداری‌های استان با شرکت‌های سرمایه‌گذاری خارجی و داخلی منعقد شده است.

جباری افزود: چهار تفاهم‌نامه جداگانه به‌منظور ساخت شهربازی با شهرداری شیروان، بجنورد، آشخانه و اسفراین با شرکت دنا پارک تبریز منعقد شد.

وی تصریح کرد: دو تفاهم‌نامه برای ساخت تله کابین و مجتمع تفریحی بین شهرداری‌های بجنورد و شیروان با سرمایه‌گذاران شرکت ایتالیایی منعقد شد.

دبیر تالار مذاکرات سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی از امضای یک تفاهم‌نامه شرکت توسعه برق استان با نماینده شرکت آلمانی در ایران خبر داد و عنوان کرد: یک تفاهم‌نامه با درزمینهٔ انرژی خورشیدی بسته شد.

جباری افزود: شهرداری بجنورد با سرمایه‌گذار از کشور ترکیه تفاهم‌نامه ساخت مجتمع توریستی، تفریحی در بابا امان امضاء شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین یک تفاهم‌نامه با شرکت چینی برای ساخت قطار شهری در بجنورد بسته شد.

وی افزود: یک تفاهم‌نامه با موسسه گردشگری داخل استان با نماینده از قرقیزستان و دو تفاهم‌نامه شهرداری شیروان با شرکت توسعه عمران مشهد و نیز یک تفاهم‌نامه بین شهرداری لوجلی با موسسه گردشگری بسته شد.

جباری با بیان اینکه این مذاکرات پیش‌درآمد خوبی برای برگزاری تالار مذاکرات سرمایه‌گذاری خارجی در روزهای 28 و 29 تیرماه سال جاری با حضور سرمایه‌گذاران و شرکت‌های داخلی و خارجی در شهر بجنورد است، خاطرنشان کرد:برگزاری تالار مذاکرات سرمایه‌گذاری خارجی در روزهای 28 و 29 تیرماه سال جاری در شهر بجنورد تنها محدود به حوزه عمران شهری نیست و تمام فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان در حوزه‌های صنعت، کشاورزی و گردشگری نیز به سرمایه‌گذاران خارجی معرفی خواهد شد.

گفتنی است همچنین در این سفر دو روزه سرمایه‌گذاران خارجی از کشورهای چین، قطر، یونان، ایتالیا و قرقیزستان از مناطق مختلف بجنورد بازدید کردند.

سرمایه‌گذاران خارجی همچنین پس از حضور در بوستان دوبرار، از بنای تاریخی حسینیه جاجرمی‌ها دیدن کرده و پس از بازدید از این مجموعه فرهنگی به سمت امیریه پیاده‌روی کردند و حضور در شهربازی و بوستان بابا امان از دیگر برنامه‌های نمایندگان این شرکت‌های خارجی بود که از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این بوستان دیدن کردند.

انتهای خبر/ آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.