نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 29683
تاریخ انتشار: 1397/04/13 - 11:04:35

اتفاقیه گزارش می‌دهد؛

میزبانی بجنورد در رقابت‌های قهرمانی کونگ‌فو کشور

میزبانی بجنورد در رقابت‌های قهرمانی کونگ‌فو کشور,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، کونگ فوکاران خراسان شمالی سال‌هاست که از نبود مکان اختصاصی برای تمرین گلایه دارند و نتوانسته‌اند جای مشخصی برای تمرینات داشته باشند و اکثر مربیان در سالن‌های اختصاصی با هزینه‌های بالا به تربیت شاگردانشان می‌پردازند اما مقام‌های قابل‌توجه استان به‌خصوص در بخش بانوان نشان از پتانسیل ورزشکاران این رشته ورزشی دارد و برگزاری میزبانی رقابت‌های کشوری نیز برگ زرین دیگری است که در کارنامه ورزشی این هیئت به ثبت خواهد رسید.

به گزارش اتفاقیه رقابت‌های قهرمانی کشور در بخش بانوان به مدت سه روز از 28 تیرماه آغاز و تا 30 تیر پیگیری می‌شود و هم‌اکنون منتخبین تیم استان در اردوی تیم به سر می‌برند.

نایب‌رئیس هیئت کونگ‌فو خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: مسابقات استانی برای انتخاب تیم استان اردیبهشت‌ماه برگزار و بعدازآن مسابقات جام رمضان و برگزاری یک دوره دیگر از رقابت‌های استانی به‌منظور انتخاب تیم استان سبب معرفی منتخبین کونگ‌فوی استان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور شد.

رقابت نونهالان و نوجوانان در رقابت‌های قهرمانی کشور

گرمه‌ای اظهار داشت: مسابقات در 10 وزن برگزار می‌شود و خراسان شمالی با دو تیم در رده سنی نوجوانان و نونهالان در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

تمرینات فشرده تیم استان زیر نظر مربیان بومی

وی بابیان اینکه به‌احتمال‌زیاد مسابقات در سالن 1200 نفره برگزار می‌شود افزود: هم‌اکنون نداشتن سالن سبب شده تمرینات اردوی تیم استانی در سالن‌های متعدد انجام شود، کونگ‌فو کاران زیر نظر مربیان استانی تمرینات فشرده‌ای دارند و داوران غیربومی نیز برای انتخاب منتخبین تیم استان دعوت‌شده بودند.

وی بانوان را به نسبت آقایان در این رشته ورزشی فعال‌تر معرفی کرد و افزود: کسب عناوین متعدد در رقابت‌ها نشان از پتانسیل و فعالیت بانوان در این رشته ورزشی دارد و برگزاری این میزبانی می‌تواند به ارتقاء بیشتر این ورزش در استان کمک قابل‌توجهی کند.

گرمه‌ای به عناوین ورزشکاران این رشته ورزشی ‌اشاره و افزود: اردیبهشت‌ماه امسال در رده سنی بزرگ‌سالان در کرمان یک عنوان سومی از آن نماینده استان شد، سال گذشته زینب عبدالله پور مقام سوم کشور در رده سنی جوانان، یک عنوان دومی در مردادماه و دو سومی در رده سنی نوجوانان، در رده سنی بزرگ‌سالان نیز در کردستان محدثه حق پناه مقام سوم کشوری را از آن خود کرد.

وی تأکید کرد: بانوان کونگ‌فو کار با پتانسیل استان در سبکی نیز همواره صاحب‌عنوان بودند.

به گفته وی در تیمی، رده سنی نوجوانان در سبک پرتو در تهران تیم‌های نونهالان و نوجوانان مقام اول را به خود اختصاص دادند، در رده سنی نونهالان 7 مقام اول،3 مقام دوم، یک سومی و یک سومی مشترک به نمایندگان استان اختصاص یافت.

وی ادامه داد: در رده سنی نوجوانان نیز 3 کونگ‌فو کار مقام اول، دو نفر مقام دوم را از آن خود کردند.

وی همچنین افزود: در رده سنی جوانان نیز 2 کونگ‌فو کار مقام اول و یک کونگ‌فو کار دیگر نیز عنوان دومی را از آن خود کردند.

گرمه‌ای اظهار داشت: در رده سنی بزرگ‌سالان نیز یک عنوان اولی به نماینده استان اختصاص یافت.

وی به نتایج نمایندگان استان در سبک توآ اشاره و افزود: در رده سنی نونهالان این سبک در رقابت‌های مشهد در نتایج تیمی دوم، در رده سنی نوجوانان سوم، در جوانان اول و در رده سنی نونهالان سه عنوان اولی،5 عنوان دومی و یک سومی به نمایندگان استان اختصاص یافت.

وی افزود: در رده سنی نوجوانان دو کونگ‌فو کار سوم،4 نفر نیز دوم شدند، در رده سنی جوانان نیز یک کونگ‌فو کار اول شد، همچنین در رده سنی بزرگ‌سالان نیز 1 اولی،4 دومی و 4 سومی به دست آوردیم.

وی ابراز امیدواری کرد با کسب عناوین قابل‌توجه نمایندگان استان در رقابت‌های پیش‌ازاین و برگزاری اردوهای استانی شاهد کسب مقام‌های قابل‌توجهی در این رقابت‌ها که به میزبانی استان برگزار می‌شود باشیم.

انتهای خبر/ وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.