نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 29684
تاریخ انتشار: 1397/04/13 - 11:06:39

کوراش کاران تیم ملی در رقابت‌های بین‌المللی جایزه بزرگ جام پهلوان محمود خوارزمی

1 مدال طلا، 2 نقره و 2 برنز رهاورد کوراش کاران تیم ملی

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ،مسابقات بین‌المللی جایزه بزرگ جام پهلوان محمود خوارزمی ازبکستان به مدت دو روز با حضور کوراش کارانی از 6 کشور در رده سنی بزرگ‌سالان در حالی پیگیری شد که نمایندگان استان با کسب یک مدال طلا، دو نقره و دو برنز به کار خود پایان دادند.

رئیس هیئت جودو و کوراش استان و مدیر تیم‌های ملی کوراش در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: در این رقابت‌ها 8 نماینده از ایران در 4 وزن 66 کیلوگرم،81 کیلوگرم،90 کیلوگرم و مثبت 90 کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفتند و درنهایت در هر 4 وزن صاحب‌عنوان شدیم.

کوروش خسرو یار اظهار داشت: بعدازاین رقابت‌ها ترکیب نهایی تیم ملی کوراش برای اعزام به جاکارتا مشخص می‌شود.

به گفته وی کوراش کارانی از ایران، تاجیکستان، ترکمنستان، ترکیه، تایوان و ازبکستان با یکدیگر به مدت دو روزبه رقابت پرداختند.

مدیر تیم‌های ملی کوراش در ادامه افزود: جعفر فیروزآبادی و قنبر علی قنبری در وزن ۶۶ کیلوگرم، امید تیزتک و مجتبی باغچقی در ۸۱ کیلوگرم، محمد ملک محمدی و احدی در ۹۰ کیلوگرم و محمدجعفر زاده و محمدعلی ذاکری در وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم به‌عنوان نمایندگان ایران به این مسابقات اعزام شدند.

وی به تشریح نتایج پرداخت و اظهار داشت: تیم ایران در هر چهار وزن مسابقات مدال‌آور بود؛ در وزن 66 کیلوگرم جعفر فیروزآبادی در فینال مغلوب حریف ازبک شد و گردن‌آویز نقره به گردن آویخت و همچنین قنبر علی قنبری در همین وزن در رده‌بندی به‌عنوان سوم مشترک دست‌یافت و صاحب گردن‌آویز برنز شد.

خسرویار ادامه داد: در وزن 81 کیلوگرم امید تیزتک با مغلوب کردن حریف ازبک در فینال مدال خوش‌رنگ طلا را بااقتدار برای تیم ایران به دست آورد، در وزن 90 کیلوگرم نیز محمد ملک محمدی در فینال با حریف ازبک سرشاخ شد و درنهایت دومین نقره کاروان ایران را به دست آورد و همچنین در وزن مثبت 90 کیلوگرم محمد جعفر زاده صاحب گردن‌آویز برنز شد و در جایگاه سوم ایستاد و به‌این‌ترتیب ایران با یک طلا، دو نقره و دو برنز به کار خود در این مسابقات پایان داد.

به گزارش اتفاقیه کوروش بهادری مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی به‌عنوان سرپرست، خسرو دلیر به‌عنوان سرمربی و رضا مهنان و حسین علی‌اکبری به‌عنوان مربیان تیم اعزامی را همراهی کردند.

انتهای خبر/ وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.