نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 29691
تاریخ انتشار: 1397/04/14 - 12:00:58

رئیس مجمع نمایندگان استان خبر داد:

32هزار میلیارد ریال درآمد مالیات به شهرداری‌ها بازمی‌گردد

32هزار میلیارد ریال درآمد مالیات به شهرداری‌ها بازمی‌گردد,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه به نقل از ایرنا،عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی گفت: 32 هزار میلیارد ریال از درآمدهای مالیات بر ارزش‌افزوده که به هدفمندی یارانه‌ها اختصاص داده شده بود به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها بازگشت داده می‌شود.

علی قربانی اظهار داشت: در ردیف بودجه 97، 32 هزار میلیارد ریال از درآمد مالیات بر ارزش‌افزوده شهرداری‌ها به هدفمندی یارانه‌ها اختصاص داده بودند که امروز با رأی نمایندگان مجلس با بازگشت آن موافقت شد.
رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش مجلس برای بهبود وضعیت مردم تصریح کرد: نمایندگان مجلس، دولت را مکلف کردند تا اقشار آسیب‌پذیر جامعه را با توزیع کمک‌های غیر نقدی یاری کند.
نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد ما این است علاوه بر دادن یارانه نقدی و کمک مستقیم به اقشار آسیب‌پذیر، کمک‌های غیر نقدی نیز به این قشر داده شود.
عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتبار موردنیاز برای کمک‌های غیر نقدی باید توسط دولت اعلام شود اظهار داشت: مجلس آمادگی دارد هر طرح و لایحه درزمینهٔ کمک به معیشت مردم و نیازمندان را به تصویب برساند.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.