نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 29692
تاریخ انتشار: 1397/04/14 - 12:02:24

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

مشکلات واحدهای مسکن مهر و معلولان به‌طور ویژه رسیدگی شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار پس از بازدید دوساعته از پروژه‌های مسکن مهر گلستان شهر بجنورد و واحدهای معلولان و شنیدن مشکلات اهالی منطقه گفت:دستگاه‌های اجرایی استان از تمام ظرفیت و توان خود استفاده کنند تا مشکلات مردم این منطقه به‌خصوص واحدهای معلولان برطرف شود.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، رضا رجب‌زاده پس از پایان این بازدید در حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی متولی اظهار داشت: مردم این منطقه عموماً از قشر پایین جامعه هستند لذا باید با سرعت بخشیدن به حل مشکلات آنان دیگر استمرار این نارضایتی‌ها را شاهد نباشیم.

وی در ارتباط با واحدهای ویژه معلولان نیز تصریح کرد: ضمن این‌که باید نگاه خیرخواهانه به حل مشکلات این قشر داشت، از سوی دیگر طی  مدت کوتاهی تمام دستگاه‌های اجرایی موظف هستند زیر بار مسئولیت بروند زیرا این مسئله، توصیه اکید و سفارش ویژه استاندار است.
رجب‌زاده در بخش دیگر سخنان خود خطاب به شرکت آب و فاضلاب شهری نیز گفت: این شرکت موظف است تا هر چه سریع‌تر کار اجرایی جمع‌آوری آب‌های سطحی (انحراف سیلاب) و اجرای شبکه فاضلاب را  آغاز کند و اعتبارات موردنیاز را مورد پیگیری قرار دهد.
وی هم‌چنین اجرای آسفالت و لکه‌گیری تا 15 روز آینده را خواستار شد و ادامه داد: باید بدون تعطیلی کارگاه و به‌طور مستمر این موضوع به اتمام برسد.
وی خاطرنشان کرد: به دلیل مشکلات خاص و ویژه معلولان، اداره کل استاندارد باید سریع‌تر اقدام به تأیید آسانسور واحدهای این افراد داشته باشد تا بیشتر از این شاهد مشکلات آنان نباشیم.
رجب‌زاده تصریح کرد: تا دو هفته آینده با برگزاری جلسه‌ای، تمامی عملکرد این مصوبات را از دستگاه‌های اجرایی خواستار هستیم و اگر قصور، تعلل یا کوتاهی در بررسی مصوبات انجام شده بود، دستگاه‌های مسئول مشمول نمره منفی خواهند شد.

 

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.