نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 29694
تاریخ انتشار: 1397/04/14 - 12:07:22

سرمایه‌گذاران ایتالیایی در بجنورد:

شرایط برای سرمایه‌گذاری در ایران خوب است

2سرمایه‌گذار ایتالیایی در سفر به خراسان شمالی با اشاره به اقدامات رئیس‌جمهوری برای رونق اقتصادی ایران گفت: دکتر روحانی شرایط خوبی برای سرمایه‌گذاری فراهم کرده و این کشور را از انزوا بیرون آورده است.

خانم آنا ساسو سه‌شنبه‌شب در حاشیه بازدید از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری خراسان شمالی در بجنورد به ایرنا اظهار داشت: شرایط جدید سیاسی در ایران به وجود آمده و این وضعیت برای سرمایه‌گذاران قابل‌درک است.

وی تصریح کرد: شرایط موجود بسیار خوب است که بتوانیم در این کشور سرمایه‌گذاری کنیم و در خیلی از زمینه‌ها وارد عرصه سرمایه‌گذاری شویم.

این سرمایه‌گذار ایتالیایی که مدیریت شرکت «چریم» را بر عهده دارد درباره فرصت‌های سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی گفت: شرکت ما درزمینهٔ تولید مصالح نوین و سازه‌ها فعالیت دارد و به‌نوعی در خانه‌سازی صنعتی کار می‌کنیم، این صنعت کمک خوبی در ذخیره‌سازی انرژی و صرفه‌جویی در آن دارد.

وی افزود: این صنعت یکی از نیازهای اساسی در خراسان شمالی است.

وی با تأکید بر اینکه تأمین فناوری‌های جدید در صنعت ساختمان، نیاز این استان است گفت: کار زیادی در این منطقه از ایران باید انجام شود به‌ویژه درزمینهٔ سازه‌های نوین و مصالح ساختمانی می‌توانیم نیازهای این استان را برطرف سازیم.

وی افزود: البته اکنون تنها 2 روز است که در ایران هستیم و تلاش می‌کنیم این حضور به‌طورقطع به عقد قرارداد ختم شود، باید شرایط مردم و کشور را بررسی کنیم.

فرصت سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی بهتر از تهران است 
لوکا کو دریو دیگر سرمایه‌گذار ایتالیایی که درزمینهٔ نرم‌افزار وب فعالیت دارد، هم گفت: اینجا هستیم تا فرصت‌های سرمایه‌گذاری را ببینیم و برای کمک به زندگی بهتر مردم این سرزمین اقداماتی را انجام دهیم.

وی در پاسخ به این سؤال که فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران چگونه است گفت: فرصت سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی بهتر و بیشتر از تهران است و ما می‌توانیم میلیون‌ها یورو در اینجا سرمایه‌گذاری کنیم.

وی تأکید کرد: سرمایه‌گذاری ما بسته به نیاز این استان و کشور ایران دارد.

این سرمایه‌گذار ایتالیایی درباره حضور خانواده‌ها در بوستان بش قارداش گفت: از این پارک‌ها در ایتالیا بسیار است و این بوستان‌ها بستری برای این است که خانواده‌ها را دورهم جمع کنند، خانواده‌ها پایه‌های تمدن هستند.

استان 863 هزارنفری خراسان شمالی در شمال شرق کشور واقع است و اکنون میزبان سرمایه‌گذارانی از کشورهای چین، یونان، ایتالیا، قطر و قرقیزستان است.

 

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.