نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 29701
تاریخ انتشار: 1397/04/16 - 10:12:01

دلیل اخلال در بازار ارز کشور «تروریست‌های اقتصادی» هستند

دلیل اخلال در بازار ارز کشور «تروریست‌های اقتصادی» هستند,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با اشاره به گرانی‌های اخیر و اخلال در بازار ارز و سکه، گفت: افرادی که با ارز دولتی گران‌فروشی می‌کنند "تروریست اقتصادی" هستند و باید با آنان برخورد قاطع شود.

آیت‌الله ابوالقاسم یعقوبی اظهار داشت: شرکت‌هایی که با ارز دولتی در بازار گران‌فروشی کرده و اختلال در اقتصاد و معیشت مردم به وجود آوردند.

وی با عنوان «تروریست اقتصادی» از این افراد و شرکت‌ها یاد کرد و افزود: افرادی با پول و ثروت به مردم خیانت کرده و تعادل بازار را برهم می‌زنند که نتیجه آن ایجاد مشکل در زندگی مردم عادی جامعه است. از مسئولان مربوطه انتظار می‌رود با خیانت‌کاران برخورد جدی داشته باشند.

امام‌جمعه بجنورد با تأکید بر مواضع قاطعانه رئیس‌جمهور در خصوص صادرات نفت ایران، گفت: اگر نفت ایران صادر نشود، قطره‌ای نفت به دنیا صادر نخواهد شد.

یعقوبی اظهار کرد: موضع‌گیری مقتدرانه رئیس‌جمهور در برابر یاوه‌گویی دشمن نشان داد ایران اسلامی در هیچ شرایطی تن به ذلت نمی‌دهد.

وی با اشاره به امنیت کشور و ضمن تقدیر از نیروی انتظامی در برقراری امنیت و برخورد با آشوب گران نیز گفت: رعایت عفاف و حجاب مهم‌ترین راه ایستادگی در برابر خواسته‌های دشمنان است و ازاین‌رو به عده‌ای که مانند عروسک بازیچه دست دشمن به بی‌بندوباری دامن می‌زنند نباید اجازه داد ارزش‌های جامعه را زیر پا بگذارند.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.