نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 29703
تاریخ انتشار: 1397/04/16 - 10:16:01

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک اتاق بازرگانی استان با سرمایه‌گذاران خارجی

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ،رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی با اشاره به سفر چند روز گذشته 15 شرکت سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی به استان خراسان شمالی گفت: در این سفر میان اتاق بازرگانی استان با این شرکت‌های سرمایه‌گذاری تفاهم‌نامه همکاری مشترک به‌منظور گسترش روابط تجاری و اقتصادی نیز منعقد شد.

صمدی افزود: در مذاکره با آنان 40 تفاهم‌نامه ازجمله ساخت شهربازی، ساخت مجتمع‌های تفریحی و توریستی، تله‌کابین، احداث پارکینگ طبقاتی، ایجاد قطار شهری در استان با این سرمایه‌گذاران نیز امضا شدند.

وی با اشاره به روابط تجاری استان خراسان شمالی با 30 کشور دنیا، عنوان کرد: بیشترین روابط تجاری خراسان شمالی با کشورهای همسایه ازجمله ترکمنستان، تاجیکستان، قرقیزستان، ازبکستان همچنین چین، هند و عراق است.

وی همچنین افزود: استان خراسان شمالی با کشورهایی اروپایی ازجمله ایتالیا، آلمان و فرانسه نیز روابط تجاری و اقتصادی دارد.

به گزارش عصر اترک، فرور والتر، نماینده خاورمیانه شرکت سارتوری نیز با ابراز خرسندی از سفر به استان خراسان شمالی، بیان کرد: طی سفرهای بسیاری که به کشورهای مختلف داشته‌ام باید اعتراف کنم که هیچ‌گاه با چنین مردم مهربانی برخورد نکرده بودم که البته مراوده‌ام با این شهر ادامه‌دار خواهد بود.

 

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.