نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس حوادث | کد خبر: 29723
تاریخ انتشار: 1397/04/17 - 12:27:37

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی عنوان کرد:

چرای غیرمجاز 21هزار واحد دامی در مراتع خراسان شمالی

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی اظهار داشت: 108 مورد چرای غیرمجاز در قالب 21 هزار واحد دامی در3 ماه نخست امسال در این استان شناسایی و با صاحبان واحدهای دامی برخورد شده است.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، سرهنگ موسی‌الرضا حیاتی اضافه کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قوانین و مقررات مربوط به چرای دام در مراتع، با متخلف برخورد قانونی می‌شود و متخلفان به مراجع قضایی معرفی و پروانه بهره‌برداری آنان باطل می‌شود.

حیاتی در ادامه گفت: همچنین در این مدت، یک مورد توقیف وسایل نقلیه در بحث تخریب و 141 فقره پرونده تخلف در منابع طبیعی و آبخیزداری این استان صورت گرفته است.
وی با اشاره به آتش‌سوزی‌های 3 ماه نخست امسال افزود: در این مدت 4 فقره آتش‌سوزی در جنگل و اراضی ملی به وقوع پیوست که در مقایسه با سال گذشته 99 درصد آتش‌سوزی‌ها کاهش داشته است.
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی بابیان اینکه سال گذشته همین مدت، 10 فقره آتش‌سوزی در سطح 21 هکتار به وقوع پیوسته است گفت: بیشتر آتش‌سوزی‌های رخ‌داده امسال در منطقه سالوک بوده که غفلت چوپانان از خاموش کردن آتش ازجمله علل اصلی آن است.
حیاتی در پایان به ایرنا افزود: گزارش‌های مردمی کمک شایانی به پیشگیری از حوادث می‌کند؛ از این و شماره تلفن 1504 به‌صورت شبانه‌روزی آماده دریافت گزارش‌های مردمی در خصوص آتش‌سوزی، تخریب و تصرف عرصه‌های منابع طبیعی است .

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.