نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 29724
تاریخ انتشار: 1397/04/17 - 12:31:18

سرباز ربوده‌شده خراسان شمالی به‌زودی تحویل می‌شود

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات و پیگیری‌های انجام‌شده برای بازگرداندن سعید براتی، سرباز ربوده‌شده اهل خراسان شمالی اظهار داشت: بازگرداندن این سرباز قوت گرفته است و به‌زودی تحویل ایران می‌شود.

سردار سعید کمیلی عنوان کرد: پیگیری‌های زیادی برای بازگرداندن براتی، سرباز ربوده‌شده، انجام‌گرفته است و دولت پاکستان به دنبال بازگرداندن این سرباز به ایران است.
وی افزود: گروهک‌ها از پاسخ‌گویی طفره می‌روند و چند مرتبه  مکان را جابه‌جا کرده‌اند؛ اما امیدوارم به‌زودی این سرباز به کشور بازمی‌گردد.
وزیر کشور هم در سفر اخیر خود به خراسان شمالی در خصوص بازگرداندن سرباز ربوده‌شده در مرز میرجاوه گفت: وزارت خارجه، ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت کشور در حال رایزنی با دولت پاکستان و ریش‌سفیدان برای بازگشت این سرباز هستند.
رحمانی فضلی افزود: وزارت کشور نیز در ملاقات با دولت پاکستان پیگیر این موضوع است و از طریق معتمدان و ریش‌سفیدان نیز در تلاش هستیم تا این سرباز به گروگان گرفته‌شده را به آغوش خانواده بازگردانیم.
سردار کمیلی در پایان به ایرنا اظهار داشت: استان سیستان و بلوچستان برای پاسداری از مرزها از استان‌های مختلف نیرو می‌گیرد و خراسان شمالی یکی از استان‌هایی است که در تأمین نیرو به سیستان بلوچستان کمک می‌کند.
 

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.