نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس حوادث | کد خبر: 29725
تاریخ انتشار: 1397/04/17 - 12:32:36

انهدام باند بزرگ کلاه‌برداری تلفنی

رئیس پلیس فتا استان مازندران از دستگیری باند بزرگ کلاه‌برداری خبر داد و گفت: افرادی که با فریب مردم و به بهانه برنده‌ شدن آن‌ها در قرعه‌کشی برنامه‌های رادیویی، اقدام به کلاه‌برداری از افراد می‌کردند، دستگیر شدند.

به گزارش اتفاقیه از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا، سرهنگ حسن محمدنژاد در تشریح این خبر عنوان کرد: در پی شکايت یکی از شهروندان استان و ارائه مرجوعه قضايی به اين پليس، شخصی ناشناس با ترفند و فريب وی را به‌پای دستگاه خودپرداز کشانده و با فعال‌ کردن رمز دوم حساب بانکی‌، مبلغ 470 میلیون‌ ریال از حسابش برداشت کرده بود.

سرهنگ محمدنژاد افزود: با بررسي‌های تخصصی و اطلاعاتی صورت گرفته توسط کارشناسان ، متهم که یک زن بود و سابقه جعل و کلاه‌برداری نیز داشت، در مهرشهر کرج شناسایی شد.
این مقام ارشد انتظامی افزود: با هماهنگی مرجع محترم قضائی مأمورین اين پليس، متهمه دستگیر و از مخفيگاه وی تعدادی سیم‌کارت و کارت عابر بانک کشف و ضبط شد.
سرهنگ محمدنژاد گفت: متهمه ضمن اقرار به بزه ‌انتسابی، عنوان‌ داشت که با همدستی فردی که محکوم به قتل عمد و چند فرد دیگر، اقدام به کلاه‌برداری می‌کرده است.
رئیس پلیس فتا استان مازندران در پایان اظهار داشت: با تکميل تحقيقات، پرونده متشکله به همراه متهمین جهت سير مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.