نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 29732
تاریخ انتشار: 1397/04/19 - 12:52:18

دادستان جدید شیروان معارفه شد

فرماندار شیروان در جلسه تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان با قدردانی از زحمات و تلاش‌های ترکانلو دادستان سابق گفت: قوه قضائیه به‌عنوان یک دستگاه نظارتی بر سایر دستگاه‌های اجرایی در شهرستان بسیار خوب عمل کرده است.
دادستان جدید شیروان معارفه شد,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، امین رضا مرآتی افزود: مجموعه قضایی به‌عنوان پناه گاه تمام افراد جامعه است و این نشان می‌دهد جایگاه این حوزه بسیار ارزشمند است و امیدواریم در شهرستان مطابق گذشته به‌گونه‌ای عمل کنیم حقوق مردم پایمال نشود.

وی تصریح کرد: بخش عمده از پرونده‌های قضایی مواردی هستند که می‌شود اتفاق نیفتد و این با مشارکت همگانی محقق خواهد شد.

مرآتی با بیان اینکه هرکدام از ما یک بخش از پازل حاکمیت هستیم افزود: اگر وحدت و همدلی بین ما حاکم نباشد قطعاً موفقیتی حاصل نخواهد شد و خوشبختانه در شهرستان این مهم حاصل شده است.

وی با بیان اینکه طمع پولدار شدن از نوع سیری‌ناپذیر یک آفت در جامعه شده است افزود: متأسفانه این موضوع افراد را به سمت تخلفات سنگین می‌برد.

بیش از هر زمان دیگری به کار جهادی نیاز داریم

رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی نیز در این جلسه گفت: امروزه نیاز به کار جهادی بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

حجت‌الاسلام اسدالله جعفری بر حمایت از سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال تأکید کرد و اظهار داشت: دستگاه قضایی با عزم جدی در خدمت سرمایه و تولید است و برای ایجاد امنیت اجتماعی نقش مؤثری دارد.

وی گفت: تمام امکانات برای رفع موانع در حوزه سرمایه و تولید باید بسیج شوند ولی هنوز این اتفاق نیفتاده است که این دغدغه‌ها را باید برطرف کرد.

افتتاح ساختمان دادسرای شیروان

رضا امامی راد رئیس دادگستری شیروان نیز در آیین افتتاح ساختمان دادسرای این شهرستان که در حاشیه جلسه تودیع و معارفه دادستان برگزار شد گفت: برای ساختمان دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان با زیربنای یک هزار و 800 مترمربع 35 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

به گزارش اتفاقیه؛ در پایان مراسم عبدالرضا هدایتی نیا به‌عنوان دادستان عمومی و انقلاب شیروان معارفه و از زحمات و فعالیت‌های اسماعیل ترکانلو که پیش‌ازاین سمت دادستانی شیروان را بر عهده داشت، تقدیر و تشکر شد.

انتهای خبر/ جواد حشمتی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.