نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس حوادث | کد خبر: 29737
تاریخ انتشار: 1397/04/19 - 13:03:11

فرمانده انتظامي شهرستان شیروان مطرح کرد:

مصالحه 90 درصدي پرونده هاي ارجاعي به مشاوره کلانتری 11 شیروان

فرمانده انتظامي شهرستان شیروان گفت:  در سه ماه اول سال 90 درصد پرونده هاي ورودي به مراكز مشاوره و مددکاري كلانتري هاي11 این شهرستان به مصالحه ختم شده است.

سرهنگ مسعود وحیدی در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، افزود: مهم‌ترين و اساسي‌ترين وظيفه مراكز مشاوره حفظ بقاء و بهسازي نهاد خانواده است و با استحكام اين نهاد، پيشگيري اجتماعي تحقق مي‌يابد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تعداد 106 پرونده قضایی در سه ماه اول سال 97 به مرکز مشاوره کلانتری 11 ارجاع شده است، اظهار داشت: تعداد 96 پرونده مصالحه و 10 پرونده نیز به مراجع قضایی ارجاع داده شده اند.

وی با اشاره به مراجعه 100 نفر به مراکز مشاوره کلانتری11 افزود: در طول این مدت 75 نفر در خصوص مشاوره خانواده و روانشناختی به مرکز مشاوره کلانتری11 این شهرستان مراجعه کرده اند.

فرمانده انتظامي شهرستان شیروان با اشاره به اینکه 68 درصد از مراجعین به مشاوره کلانتری مذکر می باشند، خاطرنشان کرد: در سه ماه اول سال جاری 90 درصد پرونده هاي ورودي به مراكز مشاوره و مددکاري كلانتري هاي 11 این شهرستان به مصالحه ختم شده است.

سرهنگ وحیدی در پایان با اشاره به اینکه امروزه حضور مشاور و مددکار پلیس به جهت جنبه های پیشگیری از جرائم در جامعه لازم است، گفت: شهروندان مي توانند با مراجعه به مرکز مشاوره و واحدهاي مددکاري کلانتري ها در زمينه مسائل خانوادگي، ازدواج، تحصيلي و... به طور رايگان و به صورت حضوري و تلفني خدمات دريافت کنند.

 

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.