سرویس اقتصادی | کد خبر: 29741
تاریخ انتشار: 1397/04/20 - 11:20:31

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:

نقشه جامع سرمایه‌گذاری استان در اختیار سرمایه‌گذاران قرار گیرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی گفت: با توجه به این‌که بجنورد ۲۸ و ۲۹ تیرماه میزبان سرمایه‌گذاران در حوزه عمران شهری با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی است، لذا باید نقشه جامع سرمایه‌گذاری استان در اختیار این سرمایه‌گذاران قرار گیرد.
نقشه جامع سرمایه‌گذاری استان در اختیار سرمایه‌گذاران قرار گیرد,

مجید پورعیسی در دومین نشست شورای راهبردی تالار مذاکرات سرمایه‌گذاری استان اظهار داشت:نقشه جامع سرمایه‌گذاری استان باید تبدیل به بسته سرمایه‌گذاری شود تا سرمایه‌گذاران بتوانند با فرصت‌های سرمایه‌گذاری به تفکیک در حوزه‌های صنعت، خدمات و کشاورزی آشنا شوند.

وی افزود: در شهرستان‌های استان نیز باید فرصت‌های سرمایه‌گذاری توسط فرمانداران احصاء شود و در اختیار شهرداران قرار گیرد زیرا ارائه بسته‌های سرمایه‌گذاری می‌تواند کمک قابل‌توجهی به حضور جدی‌تر سرمایه‌گذار داشته باشد.
پورعیسی با تأکید بر این‌که در این همایش تلاش داریم تا ارتباط میان سرمایه‌گذاران داخلی با سرمایه‌گذاران خارجی بیشتر شود، تصریح کرد:این رویداد هم فرصتی مناسب برای معرفی قابلیت‌ها و مزیت‌های سرمایه‌گذاری استان به سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی است.
 
وی با تأکید بر اهمیت نقش تبلیغات و رایزنی با بانک‌های عامل و مدیریت بخش خصوصی، بیان کرد: امیدواریم با برگزاری باشکوه این همایش بتوانیم اثر و نگاهی مثبت برای اطمینان بیشتر سرمایه‌گذاران خارجی در ادامه مراودات ایجاد کنیم.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.