سرویس ورزشی | کد خبر: 29754
تاریخ انتشار: 1397/04/23 - 11:45:46

قهرمانی تیم کارگران در رقابت‌های استانی بسکتبال

مسابقات استانی بسکتبال به مناسبت روز دختر در دانشگاه بجنورد برگزار شد. مسئول تربیت‌بدنی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در این دوره از مسابقات که با نظارت هیئت بسکتبال استان همراه بود 4 تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند.
قهرمانی تیم کارگران در رقابت‌های استانی بسکتبال,

سعیدی اظهار کرد: پيشكسوتان، دانشگاه، جاجرم و كارگران تیم‌های شرکت‌کننده در این رقابت‌ها به مدت سه روز به مصاف یکدیگر رفتند که درنهایت تیم کارگران بجنورد قهرمان مسابقات بسکتبال بانوان، شد.

وی بابیان اینکه مسابقات در سالن ورزشي اميد شهر بجنورد، برگزار شد افزود: پس از ۳ روز رقابت، تیم بسکتبال کارگران موفق شد با کسب ۳ پیروزی از ۳ بازی بااقتدار مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کند و تیم‌های دانشگاه و جاجرم نیز رده‌های دوم و سوم را كسب كردند.

به گفته وی در روز نخست مسابقات رقابتي كه تيم كارگران با پيشكسوتان داشت؛ تيم كارگران موفق به برد شد و در رقابت بين تيم جاجرم با دانشگاه؛ تيم دانشگاه توانست بر حريفش غلبه كند.

وی افزود: در روز دوم مسابقات تيم كارگران با تيم دانشگاه به مصاف یکدیگر رفتند و درنهایت منجر به برد تيم كارگران شد، در روز سوم مسابقات، تيم پيشكسوتان بر تيم دانشگاه غلبه و از بين تیم‌های كارگران با جاجرم؛ تيم كارگران به پيروزي دست‌یافت.

انتهای خبر/وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.