سرویس خراسان شمالی | کد خبر: 29756
تاریخ انتشار: 1397/04/23 - 11:53:27

شنیدن صدای مردم و ایجاد آسایش خاطر از آثار دفاع مقدس است

استاندار خراسان شمالی در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گفت: شنیدن صدای مردم و پاسخگویی به اعتراضات آنان، ایجاد آرامش خیال و آسایش خاطر باید از آثار ارزشمند دفاع مقدس باشد. محمدرضا صالحی در این نشست اظهار داشت: این روزها دشمنان نظام جمهوری اسلامی کمر همت بسته‌اند تا انقلاب اسلامی چهلمین سالگشت پیروزی خود را نبیند اما ما برنامه‌ریزی داریم تا با ایجاد وحدت و انسجام، همدلی و هم‌زبانی فرزندان ما جشن صدسالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را شاهد باشند. وی افزود: روزهایی را سپری می‌کنیم که مانند اوایل پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس دشمنان به دنبال حذف حاکمیت نظام جمهوری اسلامی هستند و ما باید پشت سر مقام معظم رهبری و با حمایت از دولت تدبیر و امید این دوران را پشت سر بگذاریم.
شنیدن صدای مردم و ایجاد آسایش خاطر از آثار دفاع مقدس است,

 

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی افزود: یکی از آثار مهم دفاع مقدس می‌تواند شنیدن صدای مردم و ایجاد آسایش و آرامش برای آنان باشد بنابراین دوباره تأکید می‌کنم قوه قضاییه با احتکار علنی موجود برخورد کند.
صالحی با بیان این‌که مذاکرات امروز ما با دنیا بر اساس حفظ عزت و اقتدار است، ادامه داد: اگر مقایسه درستی از شرایط موجود با گذشته داشته باشیم، متوجه خواهیم شد که این فراز سخت‌تر از دوران گذشته نیست چراکه ما دورانی را طی کرده‌ایم ذخیره غذایی ما برای دو روز آینده بسیار دشوار و سخت بود و اما امروز ذخیره مواد اولیه به‌اندازه کافی وجود دارد.
وی خاطرنشان کرد: امروز همه ما در جهت تزریق امید موظف هستیم تا در راستای استمرار حرکات و ارزش‌های دفاع مقدس در جامعه به‌ویژه جوانان گام برداریم.
صالحی اظهار داشت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اعتبار لازم برای ساماندهی یادمان شهدای استان را تا پایان سال ۹۷ و یا نهایتاً هفته دولت سال ۹۸ پیش‌بینی کند و تمامی دستگاه‌های اجرایی برای تکمیل دانشنامه استان در خصوص نقش خراسان شمالی در دفاع مقدس اسناد اطلاعاتی خود را تهیه کنند و به اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ارائه دهند.
صالحی در موردحمایت از برگزاری مناسبت‌های مرتبط با دفاع مقدس مطرح کرد: شهیدان هیچ نیازی به این یادواره‌ها و یادمان‌ها ندارند بلکه این ما هستیم که به برگزاری این مراسم و مناسبت‌ها نیازمندیم و بارها تأکید کرده‌ام که دیدار با خانواده ایثارگران روح ما را صیقل می‌بخشد.

انتهای خبر


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.