سرویس سیاسی | کد خبر: 29807
تاریخ انتشار: 1397/04/26 - 11:36:22

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری:

دستگاه‌های متولی سلامت به دنبال افزایش رضایتمندی مردم باشند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت: دستگاه‌های اجرایی متولی در امر سلامت باید در قالب همراهی و همدلی به دنبال افزایش خدمات همراه با جلب رضایتمندی مردم باشند.
دستگاه‌های متولی سلامت به دنبال افزایش رضایتمندی مردم باشند,

محمود ثمینی در کارگروه سلامت و امنیت غذایی  استان در خصوص عرضه محصولات غذایی و آشامیدنی بهداشتی فله‌ای و بدون نام و نشان اظهار داشت: نمی‌توان مواردی را که به‌طور طبیعی در زندگی روزمره مردم همچون خرید شیر فله جای دارد، به‌یک‌باره حذف کرد بلکه تنها راه آن اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی از طریق صداوسیما است.

وی بر نقش مهم اطلاع‌رسانی صداوسیما در خصوص مباحث بهداشتی تأکید کرد و ادامه داد: ضمن این‌که صداوسیما در آگاه‌سازی مردم نقش مهمی را ایفا می‌کند، از سوی دیگر در برخی موارد باید اهرم‌هایی همچون تعزیرات حکومتی در اکثر کمیته‌ها اعمال شود تا بتوانیم سریع‌تر مشکلات را حل کنیم.
ثمینی خاطرنشان کرد: باید ساماندهی محصولات بدون نام و نشان یا تقلبی و قاچاق برای اخذ مجوزهای بهداشتی در دستور کار این کارگروه قرار گیرد.
وی در ارتباط با موضوع تتو در آرایشگاه‌های زنانه هم که به‌عنوان یکی از عوامل تهدیدکننده سلامت بانوان تلقی می‌شود، گفت: باید مصوبه‌ای مبنی بر ممنوعیت این اقدام تا گذراندن مراحل قانونی و اخذ تخصص و دریافت مجوزهای مربوط و متولیان صدور و نظارت مشخص شود و کمیته‌ای هم توسط سازمان صنعت و معدن و تجارت برای این ساماندهی شکل گیرد.
وی در پایان خواستار پیگیری تمام مصوبات این کارگروه در یک بازه زمانی مشخص و کوتاه شد و افزود:وقتی دستگاه اجرایی مسئولیتی را می‌پذیرد باید اقدامات لازم را جهت حل سریع مشکلات انجام دهد بنابراین هیچ‌گونه قصور یا کوتاهی پذیرفتنی نیست.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.