سرویس سیاسی | کد خبر: 29824
تاریخ انتشار: 1397/04/27 - 11:32:25

قربانی تأکید کرد:

اعتماد عمومی باید در جامعه افزایش یابد

نماینده مردم بجنورد، گرمه و جاجرم، راز و جرگلان و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه امروز باید تلاش کنیم تا اعتماد عمومی را در جامعه افزایش دهیم، اظهار داشت: متأسفانه در حال حاضر جوی در کشور به وجود آمده است که به‌نوعی مردم نسبت به مسئولان بی‌اعتماد شده‌اند که باید تلاش شود تا اعتماد مردم جلب شود.
اعتماد عمومی باید در جامعه افزایش یابد,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ؛ علی قربانی گفت: امروزه تحریم و شرایط و فشارهایی که دشمن بر کشور تحمیل کرده است، بیشتر جنگ روانی است که علیه کشور رقم‌زده‌اند و ما نباید از این تحریم‌ها بهراسیم.

قربانی با بیان اینکه در کشور سیستم و ساختار باید آن‌چنان فراهم شود تا شرایط برای اقدام به جرم برای دشمنان نظام و افراد سودجو از شرایط موجود  فراهم نشود، خاطرنشان کرد: باید مصمم تمام تلاش خود را برای عبور از بحران بکار ببندیم و نگران بحث‌های حاشیه‌ای نباشیم.

وی وجود سرمایه‌های دینی، امنیت اقتصادی سیاسی و... را از دستاوردهای بزرگ کشور دانست و عنوان کرد: ثروت و سرمایه‌های موجود در کشور قابل قیاس با سایر کشورها نیست.

نماینده مردم بجنورد، گرمه و جاجرم، راز و جرگلان و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید امروز تمام مسئولان در تمام دستگاه‌ها تمام تلاش خود را برای خدمت‌رسانی به مردم بکار ببندند و هر یک از مسئولان در حوزه مسئولیتی خود به حفظ وحدت و ثبات کشور کمک کند.

وی بر خدمت و صداقت با مردم تأکید کرد، افزود: باید در تمام امور خدمت‌رسانی به مردم مدنظر باشد و افتخار نظام جمهوری اسلامی خدمت صادقانه به امام مردم و به‌ویژه اقشار ضعیف است.

انتهای خبر/ آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.