سرویس اجتماعی | کد خبر: 29826
تاریخ انتشار: 1397/04/27 - 11:36:32

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

شهرداری طرح‌های اجتماعی و اقتصادی در گلستان شهر را اجرایی کند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت:با توجه به اهمیت مشکلات گلستان شهر و تسریع در حل نواقص موجود، شهرداری بجنورد سریع‌تر اجرای طرح‌های اقتصادی و اجتماعی در راستای توسعه این منطقه داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، رضا رجب‌زاده در جلسه بررسی مشکلات گلستان شهر بجنورد اظهار داشت: باید تمام دستگاه‌های اجرایی استان با قبول بخشی از مسئولیت مشکلات گلستان شهر سریع اقدام به حل مشکلات این منطقه داشته باشند و این امر تنها با نگاه ویژه و حمایتی محقق خواهد شد.

وی با تأکید بر تسریع در حل نواقص گلستان شهر افزود: شهرداری باید نواقص مرتبط با حوزه کاری خود را از جمله آسفالت معابر، فضای سبز و ساخت‌وساز را برطرف  و در راستای توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی طرح‌ها و ایده‌های خود را اجرایی کند.
رجب‌زاده تصریح کرد: در جلسه گذشته بررسی مشکلات گلستان شهر، ضمن بازدید میدانی، مشکلاتی همچون هدایت آب‌های سطحی، بررسی مشکلات شبکه فاضلاب، مرمت آسفالت و آسانسور معلولان بهزیستی تعیین تکلیف شد.
وی با انتقاد از حضور نیافتن یکی از مدیران کل استان در این جلسه گفت: با توجه به اهمیت موضوع گلستان شهر باید شخص مدیرکل در این جلسات حضور مستمر داشته باشند تا با نگاه و اتخاذ تصمیمات آن‌ها بتوانیم به نتیجه‌گیری مطلوب دست‌یابیم.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.