سرویس ورزشی | کد خبر: 29837
تاریخ انتشار: 1397/04/27 - 12:04:14

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر بجنورد خبر داد:

برگزاری رقابت‌های چهارجانبه ورزشی به مناسبت روز خبرنگار

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر بجنورد از برگزاری رقابت‌های چهارجانبه ورزشی به مناسبت روز خبرنگار خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ،احمد وکیلی در کمیسیون ورزشی شورای شهر بجنورد اظهار کرد: رقابت‌های فوتسال، والیبال، دارت، تنیس روی میز، دوومیدانی و مچ اندازی با حضور نمایندگان اعضای شورای شهر، کارکنان شورای شهر، صداوسیما و خبرنگاران ویژه آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

وکیلی تصریح کرد: مسابقات دوومیدانی، مچ اندازی، دارت و تنیس روی میز در هر دو بخش بانوان و آقایان و مسابقات فوتسال و والیبال نیز در بخش آقایان برگزار می‌شود و فینال مسابقات قبل از 17 مرداد روز خبرنگار خواهد بود.

وی رسالت شورای شهر و شهرداری را فعالیت در ورزش‌های همگانی عنوان کرد و افزود: وظیفه ما فعالیت در بخش ورزش‌های همگانی و گرایش بیشتر مردم به ورزش است تا تمام اقشار جامعه به سمت‌وسوی ورزش بیایند و در صورت امکان نیز به ورزش قهرمانی می‌پردازیم.

وی اظهار کرد: در رشته پینگ‌پنگ 3 نفر، دارت آزاد، والیبال 4 نفر، گل‌کوچک واچ اندازی نیز تعداد اعضای شرکت‌کننده از هر رسانه آزاد خواهد بود.

مصطفی دلیریان نایب‌رئیس کمیسیون ورزش و جوانان نیز در ادامه به فعالیت 10 پایگاه قهرمانی در ایران و اختصاص سه پایگاه از این تعداد به خراسان شمالی اشاره کرد و افزود: آشخانه، مانه و سملقان و بجنورد هر یک دارای پایگاه قهرمانی مجزایی هستند اما متأسفانه سالن جوادیه بجنورد به دلیل جانمایی نامناسب این سالن هم‌اکنون مشکل راه دارد و علی‌رغم تلاشی که برای کشف استعدادهای این منطقه انجام گرفت متأسفانه بی‌نتیجه مانده است.

به گفته دلیریان مربی، لباس و تاتامی و سایر امکانات در پایگاه‌های قهرمانی از سوی فدراسیون تأمین می‌شود.

وی تأکید کرد: خراسان شمالی طی سال‌های گذشته سابقه درخشانی در رشته جودو داشته و هدف فدراسیون قهرمان‌پروری از این منطقه است و توجه ویژه‌ای به خراسان شمالی دارد.

وی از اختصاص 4 میلیارد تومان برای ساخت آکادمی کوراش خبر داد و افزود: با حمایت استاندار خراسان شمالی به دنبال این هستیم که پایگاه کوراش در خراسان شمالی باشد.

در ادامه سرپرست هیئت دوومیدانی استان ضمن بیان درخواست وسیله نقلیه برای ایاب و ذهاب ورزشکاران دوومیدانی استان بر لزوم اختصاص مینی‌بوس برای ورزشکاران تأکید کرد.

بهمن جباری عضو کمیسیون ورزش و جوانان نیز به فعالیت‌ها و تلاش‌های هیئت دوومیدانی اشاره و تأکید کرد: دوومیدانی استعدادهای درخشانی دارد و همواره در رقابت‌ها و میدان‌ها متعدد صاحب‌عنوان هستند و اعضای شورای شهر پیش‌ازاین نیز در حد امکان از هیئت حمایت کرده‌اند.

به گفته جباری پیگیری برای اختصاص یک وسیله نقلیه انجام می‌شود و امیدواریم مشکل ایاب و ذهاب ورزشکاران برطرف شود.

انتهای خبر/ وحدانی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.