سرویس ورزشی | کد خبر: 29854
تاریخ انتشار: 1397/04/30 - 10:50:38

برگزاری میزبانی رقابت‌های کشوری دو صحرانوردی در بجنورد؛

انتخاب نماینده استان جهت حضور در رقابت‌های جهانی کارگران

مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کارگر کشور در بخش بانوان به‌منظور حضور در رقابت‌های جهانی کارگران در حالی برگزار شد که نماینده استان جواز حضور به این مسابقات را دریافت و به مدت یک سال فرصت آمادگی برای درخشش در این رقابت‌ها را خواهد داشت.
انتخاب نماینده استان جهت حضور در رقابت‌های جهانی کارگران,

به گزارش اتفاقیه پایگاه خبری اتفاقیه سرپرست هیئت دوومیدانی خراسان شمالی می‌گوید:مسابقات دو صحرانوردی بانوان کارگر کشور به میزبانی خراسان شمالی در شهر بجنورد دیروز با حضور 9 تیم از استان‌های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، یزد، هرمزگان، سیستان و بلوچستان ،کرمان (به علت عدم رعایت شرایط عمومی دستورالعمل، پذیرش نشدند) برگزار شد.

علی‌اصغر صابری اظهار می‌کند:در این مسابقات تیم‌های اصفهان،تهران و خراسان شمالی به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

صابری با بیان نتایج این دیدارها تصریح می‌کند: مقام‌های انفرادی در رده سنی بالای 30 سال ، فاطمه سرشتی از تهران، فاطمه نصر اصفهانی از اصفهان  و  فاطمه محمدی از خراسان رضوی به ترتیب عناوین نخست تا سوم را از آن خود کردند.

به گفته وی در رده سنی زیر 30 سال آرزو حیدری از خراسان شمالی،  آرزو شیخی از اصفهان و شکوفه بیستاری از اصفهان به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

وی اضافه می‌کند:به‌منظور تشکیل تیم ملی جهت اعزام به مسابقات جهانی کارگران در کشور اسپانیا از نفرات برتر این دوره از مسابقات دعوت به عمل‌‌‌ می‌آید.

رئیس انجمن دوومیدانی کارگران استان نیز اظهار داشت:مسابقات در سطح بالایی در استان برگزار شد،جا دارد از زحمات مسئولان به‌منظور برگزاری هر چه‌بهتر مسابقات تقدیر کرد.

کاظمی تصریح می‌کند:قهرمانان دوومیدانی منتخب استان‌ها در این دوره از رقابت‌ها حضور داشتند و به رقابت پرداختند و حضور نماینده استان و کسب جواز حضور در رقابت‌های جهانی اسپانیا برگ زرینی در کارنامه دوومیدانی است.

به گفته وی آرزو حیدری نماینده خراسان شمالی در رده سنی زیر 30 سال توانست عنوان نخست این رقابت‌ها را کسب و برای حضور در رقابت‌های جهانی اسپانیا آماده شود.

به گفته وی ،حیدری به مدت یک سال زمان کافی برای حضور در اردوهای تیم ملی و آمادگی برای حضور در مسابقات را خواهد داشت.

انتهای خبر /وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.