سرویس حوادث | کد خبر: 29856
تاریخ انتشار: 1397/04/30 - 11:12:31

رمزگشایی از پرونده گاوصندوق‌های طلا

مردی هراسان در تماس با پلیس ١١٠اعلام کرد که از منزلش دزدی شده است. با حضور عوامل انتظامی در محل، فرد مال‌باخته با اعلام اینکه تمام زندگی‌اش را دزدیده‌اند، مأموران را بر سر گاوصندوقی برد که سارقان با تخریب قفل، محتویات آن را ربوده بودند.
رمزگشایی از پرونده گاوصندوق‌های طلا,

پس از گذشت چند روز مورد مشابه دیگری گزارش شد که پس از بررسی‌های پلیسی، مأموران متوجه شدند شگرد سارقان در هر دو سرقت به یک‌شکل بوده است و احتمال وقوع سرقت‌ها از سوی یک گروه تشدید شد.

با توجه به حساسیت موضوع و احتمال وقوع سرقت‌های بعدی، پرونده‌ای در پلیس آگاهی خراسان رضوی شکل گرفت و به دستور رئیس پلیس آگاهی، گروهی از کارآگاهان عملیات ویژه این پلیس تخصصی، مأموریت کشف راز این سرقت‌ها را بر عهده گرفتند.

کارآگاهان در اولین فرصت به سراغ مال‌باختگان و محل‌های سرقت رفتند. بررسی‌ها نشان داد که در این سرقت، حدود ١٠میلیارد ریال طلا به سرقت رفته است و این موضوع که سارقان از محتویات این گاوصندوق‌ها اطلاع داشته‌اند، مهم‌ترین سرنخی بود که کارآگاهان را برای رسیدن به سارقان یک‌قدم جلو می‌برد.

کارآگاهان در پی نقاط مشترک در اظهارات صاحبان گاوصندوق‌ها به چهره زنی یک سارق حرفه‌ای رسیدند.

با همکاری نیروی انتظامی اصفهان، کارآگاهـــــان پلیس‌راه خراسان رضوی با دریافت نیابت قضایی، توانستند متهم اصلی پرونده را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

به گزارش رکنا متهم در مواجهه با پلیس ناچار 3همدستش را نیز معرفی کرد. چهارمین مهره این باند نیز در خرم‌آباد صید قانون  شد و عملیات پیچیده کارآگاهان به پایان رسید.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.