سرویس فرهنگی هنری | کد خبر: 29871
تاریخ انتشار: 1397/04/31 - 10:30:45

راه‌یابی 10اثر به چهارمین جشنواره نمایش‌های کوتاه استان

چهارمین دوره جشنواره نمایش‌های کوتاه(جوان) استان زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان برگزار می‌شود.
راه‌یابی 10اثر به چهارمین جشنواره نمایش‌های کوتاه استان,

احسان کمالی، عضو هیئت‌مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان در گفتگو با اتفاقیه عنوان کرد: دبیری این دوره از جشنواره بر عهده آقای امین فرحی، رئیس انجمن نمایش است.

وی در خصوص آثار رسیده به دبیرخانه افزود: از میان 39 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره، حدود 23 اثر آماده اجراشده و بازبینی‌ها به پایان رسیده است.

کمالی ادامه داد:  این آثار از شهرستان‌های بجنورد، فاروج، جاجرم، شیروان، اسفراین، گرمه و مانه و سملقان هستند و گروه‌هایی که در بازبینی قبول‌شده‌اند، در مرحله نهایی به جاجرم اعزام و در آنجا به رقابت می‌پردازند.

وی هیئت‌داوران بخش بازبینی را به این شرح بیان کرد: خانم‌ها آزاده حیدر زاده، پریا ضیایی و زهرا بهادران هیئت‌داوران بخش بازبینی هستند و بنده نیز به‌عنوان نماینده انجمن نمایش و سرپرست گروه داوران همراه ایشان هستم.

عضو هیئت‌مدیره انجمن نمایش استان آثار راه‌یافته در بخش صحنه‌ای و خیابانی را به این شرح اعلام کرد: در بخش صحنه‌ای نمایش‌های «بیوه‌زن» به کارگردانی محمود آزاد و «سلول انفرادی» اثر زهرا رحیمی از اسفراین، «مخدر» اثر مصطفی شکاریان از گرمه، « خواب رؤیا» اثر مهدی فخرانی از جاجرم، «ساحل» اثر امیررضا فدایی و «قرص بی اعصاب» به کارگردانی زهرا سجادی از بجنورد و در بخش خیابانی، «چاه» اثر حمیدرضا عابدی از فاروج، «جفت شش» اثر محمود آزاد از اسفراین، «خان طومان» اثر مهدی فخرانی از جاجرم و «نامه‌های پنهان» به کارگردانی رضا علی نیا از مانه و سملقان، بدون اولویت به دبیرخانه جشنواره معرفی شدند.

به گزارش اتفاقیه چهارمین دوره جشنواره نمایش‌های کوتاه یا جوان استان 4 و5 مردادماه امسال در جاجرم برگزار خواهد شد.

انتهای خبر/ اکبری


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.