سرویس ورزشی | کد خبر: 29889
تاریخ انتشار: 1397/05/01 - 11:15:50

رشد 10 درصدی دومین دوره المپیاد بجنوردی‌ها

رئیس ورزش و جوانان شهرستان بجنورد از رشد 10 درصدی دومین دوره المپیاد بجنوردی‌ها به نسبت دوره قبل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، امید علوی زاده اظهار داشت:نخستین دوره مسابقات المپیاد بجنوردی‌ها در سال ۱۳۹۵  برگزار و مقرر شد که هر دو سال المپیاد بجنوردی‌ها در رده‌های سنی پایه  برگزار شود.

به گفته علوی زاده دومین دوره المپیاد بجنوردی‌ها با رشد ده‌درصدی و حضور هشت هزار ورزشکار از ۲۷ خرداد آغاز شده است و هم‌اکنون در حال برگزاری است.

وی تأکید کرد: اختتامیه این المپیاد در نیمه اول مرداد با اهدا تندیس به اعضای هیئت‌های ورزشی شهرستان و ۲۵۰۰مدال و حکم به مقام آوران در رده سنی پایه برگزار خواهد شد.

وی افزود:   اعتبار برگزاری این المپیاد حدود ۹۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

وی بابیان اینکه المپیاد در بخش قهرمانی برگزار می‌شود افزود: تمامی رده‌های سنی پایه و بزرگ‌سالان در هر دو بخش بانوان و آقایان در المپیاد حضور دارند.

علوی زاده هدف از برگزاری این المپیاد را ایجاد میل و رغبت در ورزشکاران برای ادامه فعالیت‌های ورزشی و حس رقابت و ارتقاء و پیشرفت ورزشکاران عنوان کرد.

به گفته وی همدلی بین ورزشکاران وقتی در یک‌زمان تمامی رشته‌های ورزشی در مسابقات شرکت می‌کنند ایجاد خواهد شد، ایجاد ارتباط در ورزشکاران سبب میل و رغبت برای قهرمانی خواهد شد.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان بجنورد اظهار داشت: ایجاد بستر مناسب برای فعالیت ورزشکاران و رقابت آن‌ها می‌تواند زمینه‌ای را در رده‌های سنی پایه ایجاد نماید.

علوی زاده خاطرنشان کرد: حدود 2 هزار مدال و حکم قهرمانی برای ورزشکاران فراهم‌شده که بین برترین‌ها توزیع می‌شود ضمن اینکه از رئیس، نایب‌رئیس و دبیر هیئت نیز تقدیر به عمل می‌آید.

وی پویایی در ورزش را از مهم‌ترین برنامه‌های پیش رو در شهرستان عنوان کرد.

انتهای خبر/ وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.