سرویس ورزشی | کد خبر: 30002
تاریخ انتشار: 1397/05/14 - 11:03:16

خدا قوتی مدیرکل ورزش و جوانان استان در آستانه 17 مرداد؛

«اتفاقیه»؛ روزنامه‌ای که در دایره انصاف قلم می‌زند

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی 4 روز مانده به روز خبرنگار با حضور در دفتر تنها روزنامه بومی و محلی استان، خدمات فعالان این حوزه را موردتوجه قرار داد.
«اتفاقیه»؛ روزنامه‌ای که در دایره انصاف قلم می‌زند,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ،کوروش بهادری با بیان این مطلب که رسالت این رسانه بومی تهیه اخبار صادقانه، حرفه‌ای و اخلاق مدار است، خبرنگاران را پل ارتباطی مردم با مسئولان خواند و گفت: خبرنگاران باید با قلم شیوای خود ضمن انعکاس مشکلات، دوشادوش مسئولان بوده و آن‌ها را برای انجام وظایف خود دلگرم کنند.

بهادری با بیان اینکه رسانه باید با انعکاس واقع بینانه وقایع، در جهت رفع مشکلات، ارتقای روحیه نشاط و همچنین توسعه و بالندگی هرچه بیشتر جامعه گام بر دارد، اظهار داشت: خبرنگاران با تهیه گزارش از مشکلات و درخواست‌های مردم و همچنین عملکرد مسئولان، نقش مهمی در جامعه دارند و باید این وظیفه خطیر را به نحو احسن و با صحت و دقت انجام دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به تأثیرگذاری مطالب منتشرشده در این رسانه بومی و محلی در روند رو به رشد ورزش در استان تصریح کرد: اتفاقیه به‌عنوان تنها رسانه محلی استان همواره در کنار ورزشکاران بوده‌ و حق عظیمی بر گردن ورزش استان دارد.

بهادری با بیان اینکه اتفاقیه همواره بر دایره انصاف قلم می‌زند، از زحمات خبرنگاران این روزنامه در طی سال تقدیر کرد و خبرنگاران ورزشی را به‌عنوان اعضای مهم و تأثیرگذار خانواده بزرگ ورزش دانست.

انتهای خبر/ وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.