سرویس اقتصادی | کد خبر: 30018
تاریخ انتشار: 1397/05/15 - 11:16:55

نخستین همایش کسب‌وکار و استراتژی‌های بهینه در شرایط رقابتی در بجنورد برگزار می‌شود

رئیس جهاد دانشگاهی خراسان شمالی از برگزاری نخستین همایش کسب‌وکار و استراتژی‌های بهینه در شرایط رقابتی(مهندسی مجدد پیش‌نیاز توسعه پایدار) در بجنورد خبر داد.
نخستین همایش کسب‌وکار و استراتژی‌های بهینه در شرایط رقابتی در بجنورد برگزار می‌شود,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، دکتر رضا شاهین‌فر در این خصوص گفت: این همایش به مناسبت سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی و همچنین روز حمایت از صنایع کوچک، ساعت 17 روز شنبه، 20 مردادماه سال جاری در سالن گلشن بجنورد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به محورهای این همایش مدیریت بازار و شناخت بازار هدف، طراحی برنامه جامع بازاریابی و بازارشناسی و برانگیختن نیاز مشتری را از جمله‌های آن‌ها ذکر کرد.

شاهین فر مدیریت ایجاد مزیت رقابی، برند سازی و مدیریت برند، نقش دیدگاه بازاریابی اجتماعی در توسعه بازار و بازاریابی خدماتی را از دیگر محورهای این همایش ذکر کرد.

وی گفت: با توجه به رسالت و برنامه‌های جهاد دانشگاهی در خصوص کسب‌وکار، کارآفرینی و مهارت‌آموزی برای تبیین اهمیت این اصول در جامعه، برگزاری همایش مدیریت کسب‌وکار و استراتژی‌های بهینه در شرایط رقابتی را در دستور کار قرار داد.

شاهین فر افزود: محمدرضا خباز، استاندار خراسان شمالی و اساتید دانشگاه از سخنرانان این همایش خواهند بود.

وی افزود: این همایش به همت معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی خراسان شمالی و با مشارکت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، بیمه پاسارگاد و معاونت فرهنگی شهرداری بجنورد برگزار می‌شود.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.