سرویس خراسان شمالی | کد خبر: 30039
تاریخ انتشار: 1397/05/16 - 13:00:27

شهردار بجنورد خبر داد:

شهربازی بابا امان 40 روز دیگر به بهره‌برداری می‌رسد

شهردار بجنورد گفت: تمامی تلاش‌ها در حال انجام است تا مرکز تفریحی بانوان در محل بوستان بش قارداش تا تابستان امسال به بهره‌برداری برسد.
 شهربازی بابا امان 40 روز دیگر به بهره‌برداری می‌رسد,

به گزارش ایسنا، روح‌الله براتیان در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد، با اشاره به اینکه هم‌اکنون این پروژه 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: به علت برخورد با افزایش قیمت‌ها، یک هفته از اجرای برنامه کاری عقب هستیم و سعی می‌کنیم که این وقفه زمانی را جبران کنیم.

وی ادامه داد: هم‌اکنون بخش استخر کودکان و محوطه‌سازی به پایان رسیده است و در حال ساخت دیوار سازی و سرویس نگهبانی هستیم.

براتیان همچنین از مرمت سقف مقبره مفخم در بوستان بش قارداش خبر داد و اظهار کرد: سقف این مقبره با مشکل برخورد کرده بود که هم‌اکنون مرمت آن رو به پایان است.

وی با بیان اینکه شهرداری بجنورد تملک اراضی بش قارداش را در دستور کار دارد، تصریح کرد: تاکنون 410 هکتار از اسناد اراضی این بوستان آماده‌شده که به تملک شهرداری درآید.

این مقام مسئول تأکید کرد: شهرداری بجنورد در نظر دارد تا سطح پارکینگ‌های موجود در بوستان بش قارداش را افزایش دهد که این امر در شمال این بوستان انجام می‌شود و هم‌اکنون زمین در نظر گرفته شده آماده آسفالت است و با تکمیل این پروژه، ظرفیت پارکینگ این مجموعه به دو برابر افزایش خواهد یافت.

وی در رابطه با شهربازی که قرار است در محل پارک بابا امان ساخته شود، اظهار کرد: سرمایه‌گذار اجرای این پروژه قول تکمیل این پروژه را تا 40 روز آینده داده است و هم‌اکنون تجهیزات بازی برای این شهربازی نیز خریداری شده است.

شهردار بجنورد از ساخت پارک موزه ارتش در این شهر خبر داد و گفت: تفاهم چهارجانبه‌ای منعقدشده که قرار است تا مقبره موجود در آن توسط اداره کل میراث فرهنگی استان مرمت و فضاسازی آن توسط شهرداری انجام شود.

وی در ادامه گفت: قرار بر این است تا منطقه پلنگ دره در اطراف بابا امان به‌عنوان مقصد گردشگری تعریف و ساخته شود و هم‌اکنون مراحل اجرایی کار و تملک اراضی در دست اقدام است.
انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.