سرویس سیاسی | کد خبر: 30043
تاریخ انتشار: 1397/05/17 - 11:05:35

استاندار:

خبرنگاران به مدعیان دروغین خیرخواهی ملت اجازه جولان ندهند

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، استاندار خراسان شمالی در بخشی از پیام تبریک خود به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران و رسانه‌های ما می‌توانند با بیان انتقادهای راهگشای خود در فضای آزاد کنونی، پرچم مطالبه گری صحیح و صادقانه را به دست بگیرند و اجازه جولان رسانه‌های بیگانه و مدعیان دروغین خیرخواهی ملت ایران را ندهند و جامعه را به‌سوی فلاح و رستگاری رهنمون شوند.
خبرنگاران به مدعیان دروغین خیرخواهی ملت اجازه جولان ندهند,

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی متن پیام دکتر محمدرضا خباز به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

سوگند به قلم و آنچه با آن به نگارش درآید

هفدهم مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید صارمی به دست جاهلان متعصب، نمایانگر دشواری‌های حرفه خبرنگاری از یک‌سو، و مبارزه بی‌امان رسانه‌های متعهد با تاریکی جهل و فساد و بی‌خبری است.
اصحاب رسانه ما در روزگاری که بوق‌های تبلیغاتی وابسته به استکبار در تلاش شبانه‌روزی برای تلخ کردن کام ملت بزرگ ایران در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی هستند، وظیفه‌ای بس سنگین و دشوار به عهده دارند. خبرنگاران و رسانه‌های داخلی در این کارزار دشوار باید ضمن امیدبخشی به جامعه با انعکاس خدمات و دستاوردهای گران‌سنگ انقلاب اسلامی که ثمره خون بیش از 300 هزار شهید و مجاهدت میلیون‌ها ایرانی آزاده طی 4 دهه گذشته است، درعین‌حال با زبان هنرمندانه به بیان صادقانه کاستی‌ها همراه با ارائه پیشنهادهای عملی و مطالبات مردم برای اطلاع مسئولان نظام بپردازند.
خبرنگاران و رسانه‌های ما می‌توانند با بیان انتقادهای راهگشای خود در فضای آزاد کنونی، پرچم مطالبه گری صحیح و صادقانه را به دست بگیرند و اجازه جولان رسانه‌های بیگانه و مدعیان دروغین خیرخواهی ملت ایران را ندهند و جامعه را به‌سوی فلاح و رستگاری رهنمون شوند.
دولت تدبیر و امید نیز با سعه‌صدر مثال‌زدنی و اعتقاد راسخ به لزوم آزادی عمل رسانه‌ها، همواره از خبرنگاران آزاده و متعهد برای بازتاب دادن کژتابی‌ها و نور تاباندن بر زوایای تاریک فساد، آگاه کردن آحاد جامعه و تقویت همدلی‌ها در راستای منافع ملی یاری جسته است.
این‌جانب ضمن تبریک روز خبرنگار به عموم اصحاب رسانه در خراسان شمالی و گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید امانی که با شهادت خود در جبهه نبرد حق علیه باطل، پرچم روشنگری را در این دیار برای همیشه برافراشته داشت، از یکایک اعضای خانواده بزرگ رسانه‌ای استان برای کمک به رشد و توسعه استان و به فعلیت درآوردن قابلیت‌های نهفته و بالقوه در این خطه زرخیز دعوت می‌کنم و از درگاه خداوند متعال برای آنان دوام توفیقات را مسئلت می‌نمایم.

 

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.