سرویس اقتصادی | کد خبر: 30046
تاریخ انتشار: 1397/05/17 - 11:13:35

از سوی بانک مسکن استان انجام شد؛

پرداخت بیش از ٣۶١میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان استان

مدیر شعب بانک مسکن خراسان شمالی گفت:طی چهارماهه امسال ٣۶١میلیارد و ۷۸۴ میلیون ریال تسهیلات در قالب ٨٨١ فقره توسط شعب بانک مسکن به متقاضیان پرداخت شده است.
 پرداخت بیش از ٣۶١میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان استان,

مجید اسعدی فر در جمع اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار با بیان اینکه نگاه جامعه به قلم و تحلیل‌های آگاهانه، بدون جهت‌گیری سیاسی و به دور از غرض‌ورزی، خبرنگاران است، اظهار داشت: نقش اصحاب رسانه در ایجاد جامعه‌ای پرنشاط و خوش‌بین به آینده انکارناپذیر است.

اسعدی فر افزود: اگر خبرنگاران مسائل گوناگون جامعه ازجمله مسائل اقتصادی را مبتنی بر دانش و بر پایه اصول کارشناسی تحلیل کنند به ارتقاء آگاهی و سطح بینش آحاد مردم و اصلاح امور کمک خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: همه ما باید برای ایجاد یک جامعه پرنشاط و خوش‌بین به آینده تلاش کرده و یاس و ناامیدی را از جوانان دور کنیم در این زمینه اصحاب رسانه نقش انکارناپذیری دارند.

مدیر شعب بانک مسکن خراسان شمالی با اشاره به پرداخت ٣۶١میلیارد و ۷۸۴ میلیون ریال تسهیلات در قالب ٨٨١فقره توسط بانک مسکن به متقاضیان، اظهار داشت:از این میزان تسهیلات پرداخت شده، ٢١۵میلیارد و ٨٢۴میلیون ریال تسهیلات در بخش خرید خانه ،٢٩میلیارد و ۳۵ میلیون در بخش تعمیرات و ۷۸ میلیارد و ۲۲ میلیون ریال در بخش ساخت واحدهای مسکونی توسط شعب بانک مسکن استان به متقاضیان پرداخت شده است.

اسدی فر با بیان اینکه طی این مدت بیش از ٢٣میلیارد و ٣٠٠میلیون ریال در قالب ١۴٠فقره تسهیلات وام ازدواج به زوج‌های جوان پرداخت شده است، افزود: همچنین درزمینهٔ صندوق مسکن یکم برای جوانان نیز ١٠٨میلیارد و ٨١٠ میلیون ریال تسهیلات در قالب ١۶٢فقره به متقاضیان پرداخت شد.

اسعدی فر با بیان اینکه ۷۵۰ فقره معادل ١۴۶میلیارد و ۴۴٠میلیون ریال به زلزله‌زدگان استان پرداخت شد که در این زمینه بانک مسکن به تمام تعهدات خود عمل کرده است.

مدیر شعب بانک مسکن استان تصریح کرد:همچنین طی این مدت ٩ نفر با دریافت یک میلیارد و ۵٠٠میلیون ریال از تسهیلات اشتغال بانک مسکن خراسان شمالی بهره‌مند شدند.

انتهای خبر/ آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.