سرویس سیاسی | کد خبر: 30088
تاریخ انتشار: 1397/05/22 - 11:49:17

خراسان شمالی در حوزه کسب‌وکار رتبه آخر کشور را دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: خراسان شمالی در حوزه کسب‌وکار رتبه آخر کشور را دارد که متأسفانه این نشان می‌دهد که در این زمینه در بخش دولتی و خصوصی ضعیف عمل شده است.
خراسان شمالی در حوزه کسب‌وکار رتبه آخر کشور را دارد,

مجید پور عیسی در همایش مدیریت کسب‌وکار با تأکید بر تشکیل مدیریت فضای کسب‌وکار در استان، اظهار داشت: باید مدیریت فضای کسب‌وکار در استان تشکیل شود تا منجر به بهبود شاخص در این زمینه شود.

 پور عیسی بابیان اینکه استان در سال جاری در شاخص کسب‌وکار در رتبه سی و یکم کشوری قرارگرفته است، افزود: در حوزه فضای کسب‌وکار باید منسجم باید عمل کنیم و اقدامات نباید جزیره‌ای باشد.

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی نیز در این همایش بابیان اینکه با گسترش روزافزون بنگاه‌های کوچک اقتصادی در کشور نیاز به شناسایی عوامل پایدار استراتژی کسب‌وکارهای کوچک بیشتر از گذشته احساس می‌شود، گفت: مدیریت صحیح کسب‌وکار از بروز بسیاری از مشکلات اقتصادی و اجتماعی جلوگیری می‌کند.

محمد صمدی افزود: در کسب‌وکار فرصت‌ها، اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت به‌درستی شناسایی شود و همچنین فرصت‌های آینده شناخته و بررسی شوند.

صمدی تصریح کرد: در فضای رقابتی بقا و رشد شرکت‌ها مستلزم داشتن مزیت رقابتی است.

رئیس جهاد دانشگاهی خراسان شمالی نیز در این همایش بابیان اینکه مدیریت بازار و شناخت بازار هدف، طراحی برنامه جامع بازاریابی و بازار شناسی و برانگیختن نیاز مشتری ازجمله اهداف این همایش عنوان کرد و اظهار داشت: برند سازی و مدیریت برند، نقش دیدگاه بازاریابی اجتماعی در توسعه بازار و بازاریابی از دیگر اهداف همایش است.

انتهای خبر/الهام آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.